gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Такої корупції, як при ЗЕленому ублюдку, ще не було ніколи

Сьогодні в Україні розгортається повномасштабний корупційний скандал, який матиме наслідки не лише у внутрішньо українській площині, а й в геополітичному вимірі для цілого регіону.
НАБУ, розслідуючи корупційну справу Микитася та колишнього керівника Нацгвардії Алпєрова, «вийшла» на заступника голови Офісу Президента – Олега Татарова.
Олег Татаров – це чільний функціонер режиму Януковича та соратник Портнова, якого інкорпорувала команда Зеленського. Його функціонал, враховуючи політичне минуле і сьогоднішні зв’язки з реваншистами з команди Януковича, був очевидний із самого початку. Це структурування силової вертикалі під політичні переслідування будь-якої опозиції до чинної влади. І друге – руйнування фундаменту підтримки України західними союзниками.
Останнє є особливо небезпечним для України враховуючи російську агресію. В чому полягає загроза руйнування міжнародної підтримки? Відповідь очевидна – атака та знищення антикорупційної реформи.
Почалось все з рішень КСУ по НАБУ та електронного декларування і продовжилось особистими атаками Татарова на керівництво НАБУ декілька днів тому. Зруйнувавши цю реформу, Україна втратить підтримку Заходу, а враховуючи економічне становище України єдиною країною, де можна буде отримати допомогу буде Росія. На умовах Путіна звичайно.
Але як виявилось, в справу втягнуте все керівництво країни. Спочатку головний редактор «Цензору» Юрій Бутусов з посиланням на свої джерела повідомляє, що Зеленський та Генпрокурор Венедиктова роблять все, щоб вберегти Татарова від затримання по корупційній справі Микитася. А вже під кінець дня з офіційною заявою виступило НАБУ.
Суть звинувачення проста – Офіс Генпрокурора зірвав операцію по затримання Татарова співробітниками НАБУ. Венедиктова без законних на це підстав змінила всю групу прокурорів САП, які вели справу. До цього Татарова особисто обороняв Президент Зеленський перед звинуваченнями з боку журналістів, експертів, опозиції. Більше того Зеленський продовжував заступатись за Татарова знаючи, що НАБУ підозрює його в корупційних злочинах і не звільнив Татарова з посади після його заяв про голову НАБУ Ситника.

Не можна допустити руйнування антикорупційної реформи та втрати підтримки з боку ЄС та США. Не можна толерувати корупцію на найвищих щаблях влади. Особливо, коли влада подає себе як «чесних» хлопців, які не крадуть. Як виявилось – не лише крадуть, а й за старою звичкою часів Януковича, ще й своїх «покривають» з особливим цинізмом ігноруючи як громадську думку, так і діюче законодавство.
Потрібно зробити все, щоб зберегти незалежність НАБУ та інших антикорупційних установ. Не залежно від того, як ми оцінюємо їхню роботу, вони повинні залишатись незалежними.
У відставку мають негайно піти Венедиктова, Татаров та Єрмак. Зеленському не вдасться втекти і не уникнути політичної та кримінальної відповідальності за руйнування основ державності.
Об’єднуємось і працюємо. Часу мало, роботи багато. Вистачить на всіх.

Рух опору капітуляції
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments