gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Хто вже 15 років заважає"сміттєвому меру" вирішити проблему сміття у Львові???

Львівська влада за цілу вічність правління Андрія Івановича Садового (вже 15 років на посаді мера) - так і не наблизилася до розв'язання сміттєвої проблеми.
Усі пригадуємо ту ганьбу прекрасного європейського міста із абсолютно не європейською владою, коли всією Україною блукали валки сміттєвозів із Львова в пошуках, куди б звалити чергові десяток тон відходів.
Більшої ганьби Львів не переживав за всю свою майже тисячолітню історію.
А бургомістр лише обурювався, що йому, бач, блокаду влаштовують і, звісно, винним у всьому був президент Порошенко. А, ще й голова ОДА Синютка.
Синютка, щоправда, замість Садового тоді домовився з іншими громадами, щоб вони на якийсь час погодилися приймати львівське сміття. Але ж все одно, Синютка був призначений винним.
Після того, вже пройшли роки.
Сміттєпереробне підприємство можна було тричі збудувати, ввести в експлуатацію й забути про проблему.
От тільки підступні шведи й німці не розуміють такої фрази: "Уступити долю..."
Тому заводу досі нема, а є лише чергова порція передвиборчих обіцянок та нові валки сміттєвих фур із Львова...


Ми ще піджартовували: чому цей мега-лояльний до Зеленського мер тепер мовчить і не розповідає, що йому хтось уже з нової влади блокаду влаштовує?
Та тому й не кричав, що йому до виборів дали змогу безкарно завалювати країну своїми відходами.
А допуск сміття в Чорнобильську зону через серію КПП і в порушення законодавства - це вже пряме підтвердження того, що злочин покриває найвище керівництво держави.От тільки в зону довго не повозять, це занадто злочинно. Після цього розголосу, лавочка прикриється.
Поліція, отримавши вказівку зверху, тихенько протоколювала факти скидання на інших територіях, але ні ходу їм не давала, ні розголосу не робила. Знову ж: бо вказівка надійшла із самої гори.

Але вибори пройшли. Місцеві ради й голови ОТГ відчули себе господарями на власній землі.
Тому засипати сміттям чужі землі ставатиме все важче. Скоро вже шлагбауми й пости проти львівських вантажівок виставлятимуть (адже цей сором ми вже переживали пару років назад).
Тому не здивуюся, якщо ще до весни почуємо про нову сміттєву кризу у Львові.
От тільки проти Зеленського Садовий ніколи не відважиться виступати. Цікаво, а як він зараз до всього цього стане приплітати Порошенка???


Скріни зробив із видання GreenPost - основного видання на тему екології, медицини, енергетики (з екологічним ухилом). Це серйозна платформа з належним рівнем інформації. У них, здається, є якісь обмеження на час відвідування без передплати, тому все заскрінив.
Але добавлю й ці посилання на обидві статті:

1. За 28 листопада про свіжі події: https://greenpost.ua/.../u-chornobylskij-zoni-vykynuly...
2. За 10 серпня цього року: https://greenpost.ua/.../lvivske-smittya-prodovzhuye...

Подібні повідомлення проскакували ще пару разів за останні рік-півтора. Отже, "сміттєвий туризм" так і не припинився, лише випав з поля нашої уваги.

P.S.: З нетерпінням чекаю, коли всі ті, хто так обурювався моєю жорсткою оцінкою такого вибору львів'ян, виїдуть на своїх уже власних автівках на місця скидання свого сміття і все акуратно зберуть та вивезуть назад до себе додому. От беру тут на себе зобов'язання: як тільки зберете все своє сміття в інших регіонах, невідкладно й публічно попрошу пробачення за свої жорсткі висловлювання.
Т.Чорновіл
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments