gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Керівниками "тітушок" ЗЕленського під будинком Порошенка, була... ВО "Сволота"!

Керівниками тітушок Зеленського, найнятих за 300 гривень за годину, для створення інформаційного шуму у річницю Революції Гідності біля будинку Петра Порошенка, виявились чинними членами партії "Свобода".
Тобто влада Зеленського, щоб відвернути увагу українців увід катастрофічній ситуації в країні, від величезної корупції та реваншизму проросійських сил, вирішили продовжувати травлю єдиного по справжньому проукраїнського Президента за допомогою члені партії Свобода, що позиціонують себе як патріоти та ті, що не продаються за гроші.


Я вже писав про те, що тітушки, яких централізовано завезли у Козин автобусами, дійсно були найняті за гроші -  Миротворець пропонує найманим студентам під будинок Порошенка здати тих, хто їх найняв.

Один зі спікерів на проплаченому мітингу другого дня в Козині - Артур Шевцов, голова Донецької ВО Свобода:Другий спікер - Сергій Бойко, теж Свободівець.

Людина, близька до Коханівського. Про якого він говорить під час свого спічу. Обидва зафіксовані на відео 2-го дня шабашу на відео Андрія Луганського

Шевцов зафіксований на відео в 1г. 31 хв.
Бойко зафіксований на відео в 1 г. 46 хв:


Alex Noyt
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments