gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Події в США. Апдейт

Трамп програє всі суди і починають лунати голоси республіканців щодо того, що те, що робить сьогодні Трамп, - це сором, це шкода для демократії, для авторитету Америки і Трамп має почати передачу влади обраному Президентові Байдену.
Останніми днями, це заявили такі республіканці як сенатор Пат Тумі, сенаторка Ліз Мурковські, сенатор Кевін Крамер, республіканський губернатор Меріленду Гоґан, конгресмен Фред Аптон і колишній губернатор штату Нью-Джерсі, друг Трампа Кріс Крісті (не рахуючи Буша і Ромні).
🔸 Путін також вчора висловився: «я не вітаю Байдена, бо ми чекаємо закінчення політичного протистояння в США». Це дуже бридко і це дуже в стилі Путіна - створити десь кризу і потім говорити про це трохи поблажливо і відсторонено, зверхньо, ​​менторським тоном. Типу, дивіться яка слабка в Америці демократія і політична система, не те що в Московії, або Білорусі, або Китаї, або КНДР.
🔸  Байден визначився з кандидатурою Держсекретаря у своїй адміністрації. Це Тоні Блінкен. Тоні бував в Україні, підтримує Україну на шляху до НАТО та ЄС, налаштований жорстко до Московії.
Доброго тижня всім.
О.Пономар
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments