gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Гербові ЗЕ-придурки

На фото - результат конкурсу на розробку проекту Великого державного герба України, який проводило Держагентство з питань мистецтв.


Для повного розуміння того, хто у нас займався розробкою Великого державного герба, просто один факт: співголовами конкурсної комісії були Олександр Ткаченко (автор фейка про те, що "Порошенко вбив свого брата"),  і Денис «Сертифікат на СІЗО» Малюська.
І обрали ці два діячі, які навіть на двох не можуть скласти одну повноцінну людину, оцей от варіант.
Як вам?
Бо я не можу обрати між фейспалмом та бажанням вирвати собі очі.
Головне питання - що це за панчішки у ангела, і що за сектантський ритуальний ніж у нього в руці? Ніхто в світі мене не переконає, що отак виглядає вогненний меч.
Про компоновку я просто промовчу, вибачте.

Знаєте, гроші можна заробити, падіння економіки зупинити і добитись її зростання, Зеленського можна посадити і відправити його «слуг» назад вести весілля і корпоративи.
Але втрачену гідність повернути назад вже не можна ніяк. І кожна нова ініціатива цієї влади відбирає нашу гідність більше і більше.
...
В кого є можливість тут коментувати, можете передати "привіт" безпосередньо Ткаченку: https://www.facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua/posts/3622944274439815

Меморандум Хейту
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 2 comments