gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Ніколи Україна ще не мала жалюгідного преЗЕдента.

ЗЕлене гівно сьогодні записало відосік, в якому, радісно кривляючись, повідомило, що у нього всьо зашибісь – йде на поправку.
Те, що щодня без кисню та ліків помирають сотні українців – про це, ЗЕлене гівно чомусь не згадало. Ну, «нє царскоє ето дєло», панімаєш…
Крім радісного повідомлення про своє дорогоцінне здоров´я, ЗЕлений мудак вирішив знову наїхати на Пороха, і грозилося щось там «розслідувати».

Підар ЗЕлений, так ти вже 1,5 роки нічого нарити на Пороха не можеш, хоч обидва ГенПрокурори – були «на 100% твоїми» людьми)


_______________________
Ніколи Україна ще не мала жалюгідного президента.
Були різні: комуністичний годуванець, батько всього олігархату, президент несправджених надій і кривавий російський ворюга.
Потім був президент-шанс на вихід з післясовкового болота, але країна шансом не скористалася сповна. І обрала жалюгідного нікчему.

У нього тепер валиться економіка, наступає крах державних фінансів, у нього через ковід накривається система охорони здоров‘я, бо півроку лише крали і крали на «Великому будівництві» замість купувати і купувати обладнання для лікарень і готуватися до другої хвилі, як робили притомні керівники інших країн, коли навесні всі виявилися безпорадними - і багаті, і бідніші.
Не готувалися. Зате тирили на дорогах в космічних масштабах, вертали старі схеми в армію, нищили новостворену антикорупційну систему, створили конституційну кризу. Наробили дурниць на 10 років наперед...
...він пише відосик про спортклуб Порошенка.
Навіть кавування в Хмельницькому і «Велюр» йому згадувати не хочеться. Жодних емоцій, крім презирства. Рівень дешевого паяца.
Тьху.
Volodymyr Ariev
__________________
Ось у цього сьогоднішнього розвеселого президента, з якого аж розбризкується щастя, минулої ночі вмерло кілька громадян в черзі на подихати 15 хвилин киснем.
І позаминулої ночі. І цієї ночі теж помруть. Та й вдень вмирають, випрошуючи хвилиночку кисню. Але...

"Усім привіт! Бажаю здоров'я вам, наші шановні громадяни України! ..Вірю, що наступне відео я буду записувати вже не з лікарні, а остаточно переможу ковід, щоб повністю та з вашою підтримкою перемогти всі ІНШІ віруси та бактерії, які шкодять Україні вже стільки багато років поспіль. Прізвища цих, до речі, недугів вам добре відомі і ми обов'язково вилікуємо Україну від цієї всієї зарази. Очевидно, що кожна зараза сприйме ці слова на особистий рахунок і на їх телеканалах активізується серіал під назвою "В усьому винен Зеленський", дуже популярний, до речі, серіал. А тому я продовжу особисто розповідати вам про нашу роботу і про успіхи моєї улюбленої України. Нашої улюбленої України. Без посередників та без брехні".
________
Поки щасливий пан з Феофанії ловить кайф від "серіалу", одна з тих згаданих "зараз" (Порошенко), якраз сьогодні купила в Америці ще 20 кисневих концентраторів - всі, що були на ринку.
І в тієї "зарази", такої щасливої посмішки нема. Як і в українців, зрештою.
Але двадцятеро з них, найближчі ночі таки зможуть подихати киснем - завдяки Порошенку.

О.Голобуцький

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments