gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Байден повертає Штатам адекватність

Глава Сбербанка РФ Греф призвал готовиться к радикальным санкциям США в отношении РФ.
По его словам, российско-американские отношения рискуют вернуться на уровень, который наблюдался при Обаме.
«Скорее всего, что будет восстановление Североатлантического альянса с Европой», - сказал Греф. При этом объектов для санкций, по его словам, «осталось не так много».
«Следующие санкции могут быть очень радикальными», - предупредил Греф.
Напомню, Байден в ходе предвыборной кампании назвал Россию главным противником США и анонсировал «пересмотр» отношений, выстроенных при администрации Трампа.
В арсенале Байдена остаются многочисленные санкционные законопроекты, внесенные в Конгресс за последние 4 года. В их числе - проект «адских санкций», который требует запретить вложения в российский госдолг и отрезать от долларовых операций крупнейшие госбанки.
Еще более радикальную идею предложили в июне 2020г Майк Джонсон и Джо Уилсон. По их задумке, Россию следует объявить государством-спонсором терроризма.
В качестве санкций предлагается добиваться отключения России от системы международных межбанковских расчетов SWIFT, при необходимости наложив санкции на саму организацию до тех пор, пока она не исключит РФ из состава своих членов.
__________
Як тільки агента Путіна в Білому Домі змінив справжній Президент, НАТО готове тиснути на Росію!
Пам'ятаєте, коли ще в суботу генсек НАТО вітав Байдена з перемогою, він написав: "я знаю Джо Байдена як сильного прихильника нашого альянсу і з нетерпінням чекаю можливості тісно співпрацювати з ним. Сильне НАТО важливе як для Північної Америки, так і для Європи".

Вчора його колишній заступник на Львівському безпековому форумі виступив з дуже сильною заявою!
НАТО МАЄ НЕГАЙНО ПЕРЕГЛЯНУТИ СТРАТЕГІЮ ЩОДО РОСІЇ - ВЕРШБОУ.
Про це на Львівському безпековому форумі заявив співробітник Центру стратегії та безпеки Атлантичної ради у Вашингтоні Александр Вершбоу.
Одним з перших кроків НАТО у 2021 році, на думку колишнього заступника генсека Альянсу, має стати перегляд загальної стратегії щодо Росії. Адже ця статична стратегія «застрягла» ще у 2016 році. Треба повернути ініціативу, забрати її у Путіна, поставити заслін деструктивній активності, дезінформації, диверсіям і кібератакам, підкреслив Вершбоу.
Водночас, треба посилити тиск на Путіна, аби стримати авантюризм і експансіонізм Росії. НАТО має визнати, що агресивність Москви є частиною ширшої стратегії щодо встановлення російського панування на просторі «від Арктики до Сирії».
На цьому напрямку, зауважив Вершбоу, НАТО має діяти разом з Україною та Грузією. Попри те, що ці країни ще не є членами Альянсу, він повинен робити все можливо для захисту їхнього суверенітету та активніше залучати їх у своє планування. Загалом НАТО має проводити політику відкритих дверей стосовно України та Грузії.
Якщо НАТО хоче добитися «ефекту зміни гри», треба поводитися агресивніше відносно Росії та змусити її піти з Донбасу. Цього можна досягати збільшенням тиску, посиленням і розширенням санкцій, а не просто їх продовженням, указав Вершбоу.
В.Пономар
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments