gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Журнашлюхи, то скільки коштуватиме лікування ЗЕбіла?

📌 Пригадуєте, як бидло пінилося, переварюючи вартість лікування Петра Порошенка?
Усю вартість він сплатив із власної кишені. А перед тим - потратив сотні мільйонів на допомогу медикам у боротьбі з ковідом.

▪️ Зараз лікуватимуть Зеленського (якщо там дійсно ковід, а не діарея від обрання Байдена). Вартість лікування, навіть при легкій формі перебігу, буде вищою, ніж у Порошенка. Усілякі спеціальні умови, при госпіталізації виділення цілого ізольованого корпусу або фактичне перевезення цілої клініки в його резиденцію, додаткові приміщення для охорони, забезпечення розкоші й шику... Але за все це буде до останньої копієчки сплачено з бюджету. Ці кошти, додатково до десятків мільярдів, які вже встигли розікрасти й закатати в асфальт, відберуть у інших хворих.

▪️ Бидло в цей час активно бажає Зеленському одужання й бризкає слиною на всіх, хто посмів іронізувати з цього приводу в спосіб, якому привчив українців сам Зеленський.

▪️ Я також хочу, щоб він при повному здоров'ї дожив до суду й тюремного ув'язнення за свої незлічимі злочини. В тому числі й за масове вбивство людей, які помруть через неможливість надати їм медичну допомогу з особистої вини зеленого злочинця

Т. Чорновіл
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments