gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Нова система харчування ЗСУ, започаткована Президентом Порошенко, офіційно - фсьо, капут

Від 1 січня 2021 року, харчування військових знову передають комерційним фірмам. А то он чого надумали - у нормальних пациків 4 мільярди гривень забрати!
Повертається назад система, започаткована "настаящім палковніком Гриценком".
Військових, чиї в/ч встигли перейти на нову систему, я щиро вітаю. Невдовзі вас знову чекають занедбані столовки, раціон "вода і капуста", і м'ясо невідомого походження і якості.
Зате - без Порошенка.

Щиро подякуйте тим вашим товаришам, яким свербіло через бажання нових облич і які обрали в президенти коміка.
Або ж собі самим.


Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Міністр оборони А.Таран підписав Указ щодо повернення у Збройних Силах України системи закупівлі послуг харчування, що існувала у 2008-2015 роках.
Кабінет Міністрів погодився із пропозицією Міністерства оборони щодо повернення у Збройних Силах України системи закупівлі послуг харчування, що існувала у 2008-2015 роках.
Зокрема, за пропозицією Міноборони, до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1026, урядовою постановою від 21 жовтня 2020 р. № 1042 внесено зміни, що дозволяють крім закупівлі продуктів харчування за Каталогом нової системи, здійснювати закупівлю всієї послуги харчування в аутсорсерів, як це було у 2008-2015 роках.
Документом також визначається, що забезпечення особового складу ЗСУ харчуванням за результатами проведення процедур закупівель послуг, здійснюється з 1 січня 2021 року.

При цьому варто зауважити, що вже зараз Міноборони звинувачує одного з аутсорсерів – ТОВ «Маяк-Південь», що годує військових у трьох областях, у низькій якості приготування їжі, постачання неякісних продуктів та комунальних боргах, через які надходять попередження про відключення об’єктів продслужби військових частин від енергопостачання.
Нагадаємо, що саме незадовільні умови зберігання продуктів, претензії до якості їжі, занедбаність об'єктів продслужби військових частин, що були передані в оренду комерційним фірмам, які фактично не можливо контролювати і стало причиною ініціювання реформи системи харчування в 2015 році.

Водночас нова система, крім закупівлі продуктів за Каталогом, передбачала ремонт їдалень, сховищ, закупівлю нового кухонного обладання та повний контроль з боку частини за зберіганням та приготуванням їжі кухарями, яких наймала сама частина.
______________

Зупинка будівництва житла для військових та повернення армії на систему харчування часів російських генералів в МінОб та ГШ, не могли відбуватися без санкції Верховного Головнокомандувача.
Оборонні реформи не просто згорнули - армію дискредитували та загоняють в чорне тіло, як це відбувадося всі роки до 2014.
Зеленський мовчить, і неважливо - через співучасть, або через нерозуміння що відбувається.
Іноді його фотографують в касці або з солдатським супчіком, пишуть йому  дежурні пусті фрази про любов до армії, а тим часом катастрофічно падає рівень забезпечення та знищується боєздатність.
Показове мовчання Гриценка-Білецького-Боцмана з цього приводу, бо вони - такі самі частини плану руйнування держави, як і Зеленський.
Цей процес неможливо зупинити без повного перезавантаження влади, бо теперішня своїми діями не просто втрачає легитимність - а вже напрацювала на потужні судові процеси.
Тому вони до істерики бояться Порошенка з державницькими силами - рано чи пізно суспільство усвідомить необхідність виправлення помилки 2019 року.
Валерій Прозапас

ЗРОБИЛИ ЦЕ РАЗОМ!!!
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments