gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Покійний сенатор Маккейн виграв свій останній бій проти Трампа

Трамп не може повірити у програш.
Кричить про суди та пише дурню в соцмережах.
Його адвокат Руді Джуліані крокує Штатами і вдає бурхливу діяльність у судах, вимагаючи перерахунку голосів.
Джуліані все розуміє, тому, розповідаючи про "фальсифікації демократів", рекламує сигари. Бо з Трампом все ясно, а рекламні гроші – то завжди гроші.
Республіканці вже відверто критикують Трампа, а деякі з працівників Білого дому не вийшли на роботу.
Віце-президента Пенса три дні ніхто не бачив.
Чимало українських експертів, які ще кілька днів тому були "з дитинства за Трампа" та пророкували йому блискавичну перемогу, зараз будуть намагатися знайти шляхи, шоб запевнити себе та всіх, що Трамп вже не той.
Три дні тому, Трамп був у них войовничим красунчиком, який усіх перемагає.
Тримаючи за коліно красуню зі сцени конкурсу "Міс Всесвіт" однією рукою, а іншою - Біблію (тому що традиціоналіст, євангеліст і справжній мужик), хєрячить чорних, феміністок, мігрантів, представників ЛГБТ.

Експерти сприймають Трампа як людину, що відстоює "ту справжню СПРАВЕДЛИВУ Америку", яка існує, втім, лише в їхній уяві.
Звісно, дивно, як корупція (готелі Трампа отримували мільйони доларів державних грошей), несплата податків і сумнівні зв’язки з китайськими чиновниками узгоджуються з уявленням про справедливу Америку. Але то таке.
Ну, і, звісно, агент Кремля і КДБіст Деркач з облізлими собаками Коломойського, які за допомогою плівок проти Байдена намагалися допомогти Трампу переобратися, дивним чином роблять останнього кумиром патріотів.
Може, кум Путіна Медведчук, який шукає "соросят" і біологічну американську зброю в Україні, робить Трампа борцем за Україну?
Або російські фейки про коронавірус, які Трамп згодовував американському народу?
Хтозна.
Варто зауважити, що чимало експертів уже почали відхрещуватися від Трампа, виправдовуючись тим, що підтримують не його, а Республіканську партію.
Ну, ви пам’ятаєте: експерти ж проти "ліваків, комуністів, чорних радикалів (BLM), представників ЛГБТ, феміністок, мігрантів, але чомусь не проти до США переїхати, при цьому будучи затятими українськими націоналістами.
Боротьба з ліваками у фейсбуці – то взагалі окрема історія. На цю тему рекомендую почитати книжку "Фашизм" Мадлен Олбрайт.
Але не відволікаймося.
Шанований республіканець, герой війни у В’єтнамі, видатний син Аризони сенатор Джон Маккейн, смерть якого оплакувала й Україна, був одним із перших, хто жорстко критикував Трампа, засуджував його за сексизм, расизм та розпалювання ворожнечі, яка може спровокувати психічно нездорових людей на неадекватні дії.
Маккейн був проти того, щоб республіканці висували Трампа в президенти.
Він блокував ініціативи Трампа у Сенаті.
Трамп від Маккейна горів.
Маккейн помер у 2018-му, але Трамп не перестав поливати його брудом: "5 років у полоні – то не героїзм, бо герої у полон не потрапляють" – казав Трамп про Маккейна. Той самий Трамп, який сам відкосив від армії.
Тут, у США, кажуть, що радники благали Трампа припинити критикувати померлого Маккейна.
Трамп не припинив. Вдова Маккейна підтримала Байдена.

Трамп програє Аризону Маккейна. Він став першим республіканцем за багато років, який програє Аризону.
На СNN жартують, що Маккейн виграв свій останній бій проти Трампа.

Звісно ж, все це не нова інформація, і дуже дивно коментувати американські вибори президента, не знаючи такі факти, але ми про це нікому не скажемо.
Порада експертам: швидко пригадувати свої лайки, а краще пости щодо виступу Байдена у Верховній Раді України у 2015-му у статусі віцепрезидента США та писати, як сильно він тоді був правий.
Ще можна на прайд аватарку змінити. На BLM адекватно реагувати. І взагалі частіше про повагу думати.
І ніколи не забувати, що життя має значення.
Наркоман з десятком ходок має таке ж право на життя, як і ви поки що без ходок і стосунків з наркотиками.
Нагадаю, що в Україні шлях від патріота до вбивці Шеремета - це лише пів міни та охєрєвші посадовці, які повісили вбивство на безнивинну людину лише тому, що одного разу вирішили вислужитися перед клоуном, якого мудрий народ, шо лізе в американські вибори, обрав президентом.
К.Рошук
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments