gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Львів, так тримати! Схоже, імпотент Садовий програє вибори

Коли виборча кампанія ще була на низькому старті, довелося написати кілька текстів і мати пару ефірів на тему виборів у моєму рідному Львові.
От мені приємно, коли починають справджуватися мої позитивні, а не негативні пронози.

У той час усі і справжні, й проплачені експерти щодо Львова чітко казали: "Садовий - безальтернативний. Переможе в першому турі або вийде в другий з Кошулинським і виграє в нього там. Синютка від ЄС жодних шансів не має - його рейтинги мізерні".
Ще тоді пояснював увесь механізм усієї цієї шахрайської кампанії Андрія Івановича Садового із двома вигідними спаринг-партнерами.
Ішлося про свободівця Кошулинського, як про основного конкурента. А вже досвідом доведено, що Кошулинський -  єдиний, у кого Андрій Садовий абсолютно гарантовано виграє. З усіма іншими в нього б виникли проблеми.
Другий спаринг-партнер - давній соратник Садового Тарас Кльофа (до недавнього часу член партії й фракції Самопомочі). Його слуги на прохання Садового висунули від себе, щоб і Андрію Івановичу комфортно було, й можна було відбиватися від констатації факту, що саме Садовий і є реальним кандидатом злочинної зеленої влади.

Тоді, пару місяців назад, електоральний розклад був дійсно ідеальним для Андрія Садового.
Він сам із значним відривом попереду. Другим іде з двократним відставанням Кошулинський, а Синютка - третій, але із дуже низьким показником. І з цього тоді роздули таку кампанію, ніби це вже остаточний результат виборів.
А насправді, в той час кампанію вів лише Садовий. Він же спеціально підрекламовував і Кошулинського, як свого головного конкурента. Про висуванця від ЄС узагалі ще не було оголошено. Здогадувалися, що ним буде Олег Синютка, але здогади до рейтингів погано припасовуються. Пригадую, що мене за мої прогнози вже встигли пропісочити кілька так званих "експердів".

А зараз маємо вже зовсім іншу, та ще й динамічну картину:


Основні висновки:
- другий тур у Львові таки буде;
- у ньому протистоятимуть Синютка й Садовий;
- Кошулинський і Свобода взагалі втрачають позиції, але залишаються в львівській політиці, тому з ними треба шукати діалогу й не палити мости для співпраці в другому турі й у майбутній міській та обласній радах;
- більшість партійок з їхніми лідерчиками, які лише лили бруд на ЄС, остаточно маргіналізуються, чого лише варті Голос і Українська Галицька Партія (за останню прикро - був дуже цікавий і перспективний проект, але опустився до морального рівня гнилих голосят);
- розрив між Синюткою й Садовим скорочується доволі швидкими темпами, ще питання, з якими результатами вони вийдуть до другого туру та хто буде попереду;
- попередні рейтинги Садового трималися саме на технологічних прийомах, не уявляю, що він може вигадати для притягнення голосів у другому турі, а в Синютки є великий резерв симпатиків ЄС (дивіться на таблиці про міську й обласну ради).


І єдине питання, яке виникає в цьому плані з негативним присмаком:
- ну звідки такі рейтинги в Самопомочі Садового до міської й обласної рад???
У місті ж це вже давно не ідеологічна структура, а партія керівників комунальних підприємств. Невже не наїлися їхнього "сервісу" й корупції?
А від даних соціології про вибори в облраду - взагалі в шоці. Усі міста й райони області натерпілися від сміттєвого тероризму Садового, який скоювали якраз основні фігуранти Самопомочі.
Надіюся, що це якесь тимчасове помутніння, а не стійкий соціальний мазохізм.

Ну й на останок.
У Львові й області позитивні тенденції уже цілком реальні, але вони можуть знівелюватися звичним нехлюйством частини прогресивно настроєних львів'ян.
На вибори треба йти і формувати адекватну владу, не можна у Львові й далі залишати при владі людей, які служать антидержавному режиму Зеленського. А Андрій Іванович і його партія саме такими і є. Навіть перемога Синютки на виборах мера й тріумфальні результати в міській і обласні раді можуть бути знівельовані імовірними коаліціями навколо Самопомочі, якій уже давно пора відійти з львівської політики, як вона дематеріалізувалася із загальноукраїнської. Бо при нинішніх рейтингах, перспектива реваншу в обох радах доволі велика. Це, звісно, не той реванш ОПЗЖ чи споріднених з ними слуг, що нависає над більшістю території України. Але реванш позавчорашніх також річ невесела.

Т.Чорновіл
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments