gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Рашку трахнули без вазеліна!)

Азербайджан знищив новітню російську РЛС "Небо-М".
Як відомо, російсько-вірменський план, звичний для путінських вбивць, - під прикриттям "перемир'я" нанести підлі удари по противнику, - блискуче провалився.
На відміну від Зеленського, Баку ніколи не вірив і не шукав "мир в очах Путіна". Азербайджанці за тридцять років засвоїли урок, і не збиралися забороняти стріляти своїм військам, щоб задобрити кремлівських катів.
Як тільки Єреван порушив домовленості, азербайджанські ЗС миттєво завдали масованого удару у відповідь, почавши тотальне знищення ворога, просуваючись вперед і звільнивши декілька міст. Баку керується працюючим принципом "військові успіхи відкривають нові можливості для дипломатії". Тобто, роблять те, що повинні були робити й ми.
Тільки, на жаль, у нас до влади дорвалися клоуни та малороси.

І ось вчора, азербайджанські військові відпрацювали по дуже цікавій системі російського ППО з назвою «Небо-М».
Це саме та вундервафля, яку несамовито розхвалювали російські окупанти. приклади таких статей дуже легко знайти у мережі. Технічні характеристики, офіційно заявлені у цього комплекса - вражають.
Там і дальність виявлення цілей - величезна, і діапазон висот - неймовірний і кілька діапазонів хвиль, які випромінює РЛС для більш точного виявлення захоплення цілей, але головне - там нічого не написано про те, що заважає в роботі «кривизни Землі».
Але, як виявилось, в реальності турецький Байрактар, що стоїть на озброєнні азербайджанських ЗС - не читав хвалебних московських статей та не знав, що це за "вундервафля".

Він просто спокійно знищив цю РЛС:

A.Noyt
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments