gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

У Європарламенті заявили, що можливо скасують безвіз для "Слуг урода"

У Європарламенті заявили, що можливо скасують безвіз для окремих українських бізнесменів і політиків.
Депутати Європарламенту звернулися до глави фракції Слуга народу Давида Арахамії через його заяву про те, що «інформація про можливе скасування безвізу — просто чутки».
Лист підписаний доповідачем ЄвроПарламента по Україні Міхаелем Галером, заступником голови Парламентської делегації в Комітеті Асоціації Україна-ЄС Віолою фон Крамер і Расою Юкневічане.
В анонсі листа сказано, що його написання викликано останніми подіями в Україні, зокрема, "призначенням верховної Радою комісії з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) за непрозорих обставин".
«У боротьбі з корупцією, ваш уряд ще в перші дні вселяв надію. Президент передбачив "Україну своєї мрії", де "вчителі отримують реальну зарплату, а корумповані чиновники - реальні тюремні терміни". Через 17 місяців ми не можемо не помітити, що мрія дає тріщини, і багато хто з цих тріщин саме у вашій партії, пане Арахамія»
Такими "тріщинами" вони назвали те, що "деякі члени" Слуги народу "поширюють кремлівську дезінформацію, координуючи добре організовані напади на незалежні установи, такі як НБУ, НАБУ і САП".
"Ті ж члени не цураються дружити з олігархами, або публічно виступати за розрив зв'язків з ЄС", - пишуть політики.
Вони також вказали, що сприйняття корупції в Україні в 2020 році повернулося до позначки 2017 року, "хвалені реформи згортаються, а керівник САП буде обиратися комісією, яка не має антикорупційного досвіду, репутації, високих моральних якостей та суспільний авторитет»
«Ми не можемо не бачити, як генеральний прокурор зупиняє звинувачення в справах корумпованих суддів, справі міністра охорони здоров'я за нібито отриманий відкат у розпал пандемії, а також скандальній справі продажу державних посад за великі гроші, які припадають пилом на столі прокурора».
Влада Зеленського ганьбить Україну на весь білий світ!
Мирослав Гай

"Що стосується безвізу, це ні в якому разі не намір з боку ЄС скасувати це велике досягнення для громадян України. Але ми залишаємо за собою право виносити конкретну відмову в таких свободах окремим олігархам, включаючи політиків, які зловживають цим правом заради своєї приватної незаконної діяльності", - наголошують у ЄС.
Так відверто, ЗЕлену команду ще ніхто не шмагав по губах, і, сподіваюсь, це - лише початок.
Хоча і передбачаю традиційне ниття ЗЕ-фанів: "А ДО ЧОГО ТУТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ?"

Helgi Sharp
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment