gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

У кандидата від ВО «Свобода» на мера Стрия, виявили російський паспорт

У кандидата на голову Стрийської ОТГ від ВО «Свобода» Бориса Юровича виявили російський паспорт. Він особисто підтвердив ZAXID.NET, що отримав російський паспорт ще у 2012 році, але запевняє, що паспорт уже не дійсний.
Проте у російський реєстрах, цей паспорт досі значиться чинним.

У самому паспорті вказано, що його видали у 2012 році відділенням управління федеральної міграційної служби Росії по Ханти-Мансійському автономному округу – Югра в місті Нягань. У паспорті вказано, що Борис Юрович народився 1976 року в Стрию. У сервісі перевірки паспортів МВС РФ за цією серією та номером паспорта зазначається, що цей паспорт «серед недійсних не вказаний».


Згідно з даними російського бізнес-сервісу «За чесний бізнес», Борис Ярославович Юрович вказаний засновником компанії ТОВ «Россервіс», зареєстрованої у 2013 році у тому ж таки місті Нягань Ханти-Мансійського автономного округу – Югра. Генеральною директоркою компанії вказана Наталія Юрович. «Россервіс» займається оптовою торгівлею паливом та подібними продуктами.
За даними аналітичної системи YouControl, Борис Юрович вказаний співзасновником низки компаній, що займається роздрібною торгівлею пальним. Його бізнес-партнери Степанія Пелехович та голова Стрийської міської організації ВО «Свобода» Мар’ян Берездецький є засновниками ТзОВ «Росінтергаз», що також продає паливо та метали.
Зазначимо, що Борис Юрович у 2007 році балотувався до Верховної Ради за списком від ВО «Свобода», втім не пройшов.
Подвійне громадянство в Україні за законом заборонене – на території України визнається паспорт лише громадянина України. Однак законодавство України не передбачає покарання за подвійне громадянство.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments