gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Коротка історія про тих, хто в паніці на Банковій

І в цій паніці, ЗЕ заплутується дедалі більше.
Офіс президента не просто нервує через розвиток історії з «вагнерівцями» і злитою ними спецоперацією.
Там форменна істерика.
Через це, і геть суперечливі дії: заперечення спецоперації із заявами про «фейки» з одночасною вимогою до СБУ порушити кримінальне провадження за розголошення державної таємниці, а потім передача справу розслідувати до ручного ДБР. На допити викликали мене, Олексія Гончаренка і Юрія Бутусова.
Зараз я впевнено кажу: спроби переслідування за викриття зриву спецоперації не мають жодних правових підстав. Як вчора обіцяв, даю залізні докази: оприлюднена всіма нами інформація вже НЕ БУЛА ТАЄМНОЮ на момент оприлюднення!
‼️ На фото 1: Протокол зняття інформації з електронних інформаційних систем, підписаний 24 липня працівником 5 управлвння СБУ визначає диски з записами розмов оперативного співробітника з «вагнерівцями» як таємні.
Проте цього ж дня (фото 2) начальник 5 управління РОЗСЕКРЕЧУЄ матеріали за клопотанням заступника генпрокурора Мамедова.
А ще раніше - 13 липня - цей самий начальник підписує документ (фото 3), де анкетні дані воєнних злочинців з РФ також визначені як НЕ ТАЄМНІ. Номери носіїв і оприлюднені нами прізвища, розмови і особисті дані «вагнерівців» співпадають, що засвідчує ще один протокол - протокол огляду, підписаний слідчим 2 відділу 1 слідчого управління ГСУ СБУ - фото 4 і 5.
Крапка!
Як казав класик, підпис здесь і підпис здесь. Печатка, вихідні дані.
Вся справа про «оприлюднення таємних матеріалів» розсипалася прямо тут, а верхівка президентського офіса на чолі із найвеличнішим міцно всілися в калюжу. Це не означає, що в ДБР просто візьмуть відступлять - вони майстри спорту з правового трешу, доведено справами проти Порошенка. Однак, їхнім господарям вже ніщо не допоможе перевести стрілки.
У Зеленського не залишилося маневрів. Він точно в курсі хто зірвав спецоперацію і злив її ворогам. Йому або негайно визнати злив публічним щиросердним зізнанням, або далі робити істеричні і дурнуваті кроки та заплутуватися далі.
Я не переймаюся долею Зеленського, це його справа топитися чи рятуватися.
А от те, що він шкодить Україні - з таким миритись не можна ніяк!
В. Ар'єв
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments