gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

МінФін США виклав у вільний доступ багато цікавого про Каломойського та його подругу Ю. Тимошенко

Є хороша новина - оприлюднено дані Управління з протидії фінансовим злочинам Мінфіну США, які доводять махінації досточтімого Коломойського з пограбування Приватбанку.
Раніше власники Bank of New York Mellon подали позов проти Коломойського, в якому звинувачують його у використанні підставних компаній для "серії зухвалих шахрайських схем" з легалізації фіктивних позик "Приватбанку" - і тепер ці звинувачення підтверджено та викладено у вільний доступ.

За період 2012-2017 роки підконтрольним йому компаніям на Кіпрі та Віргінських островах було переведено 263 мільйони доларів.
Крім того, у 2015-2016 роках ще 215 мільйонів доларів було переведено на рахунки його "МАУ", і ці транзакції потрапили в звіти Deutche Bank про підозрілу діяльність.
Схоже, США та Євросоюз назавжди закриті для "бабушкі" всіх наших активістів-"журналістів"-антикорупціоністів та інших професійних патріотів.
На нього там чекає арешт та суд, як і для інших фігурантів цих документів, Клюєва та Фірташа.

Але є погана новина - тепер Коломойського загнано в кут, і він робитиме все, щоби Україна ніколи не стала частиною цивілізованого світу та не розпочала такі самі розслідування проти нього.
Для цього він і скупав пачками "розслідувачів" і утримує на паях з Медведчуком пропагандиський "1+1" - щоби всі ці Ґнапи, Біґуси, Лєщєнкі, Мосійчуки, Дубінські спотворювали реальність, і не давали шансу через інформаційну окупацію пробитися правді.
Іншими фарбами тепер заграє історія з впливом Коломойського на нашого дорогоцінного президента Зеленського - по кабінету якого він у несвіжій футболці ходив як по власному корідору.
Ніхто не знає, чим саме він може шантажувати найвеличнішого - але, схоже, матеріалів достатньо, щоби бути у нього священною коровою серед "на 100%" своїх силовиків, бо скоріше за все фінансові сліди " Кварталу" теж є у тих міжнародних схемах.
Отак за вкрадені в українців гроші - нам же створили владу "слуґ", зупинили реформи та намагаються покласти під Кремль, щоб перетворити у розмінну монету в олігархічній грі.
В інформаційному вимірі та в рівні впливу відбитих покидьків на суспільство ми вже майже Північна Корея, і перетворимося на неї фактично - якщо нарешті не продовжимо робити те, що розпочали в 2014 році.
Посилання


Валерій Прозапас
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments