gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Студенти протестують проти порушення законів ЗЕленим ублюдком

💥 У ці хвилини, студенти розпочали акцію біля університету Шевченка через те, що "Слуги народу" провели агітаційний захід на території головного учбового закладу країни.
Серед іншого, вони вимагають відсторонити ректора КНУ Леоніда Губерського від обійманої посади на час проведення незалежного розслідування.
Я так розумію, що у ЗЕлених таке показове знущання над власними законами: провести персональний захід Зе та її корабельної сосни Верещук на території провідного вишу України рівно через тиждень після оприлюднення листа власного міністра-плагіатора "Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти".
У країні, де існує верховенство права, за таке порушення партію знали б з виборів. Але у нас влада пацанська: презЕдент слово дав (що при порушенні закону піде з посади), презЕдент слово забрав.
Мушу нагадати: студенти стояли у витоків майже всіх революцій.
Вони вже вигнали Портнова, коли цей самий ректор призначив останнього викладачем у КНУ. Сподіваюсь, будуть серед перших, хто сцяними ганчірками погоне і цього гравця на роялі з липовим дипломом юриста.
Шануймося, бандерівці.

Helgi Sharp
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments