gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Хочу, щоб Ви пригостили мене сиром": заміжня нардепка попалася на інтимному листуванні з жінкою

Ірина Констанкевич, яка є народним депутатом від групи "За майбутнє" (шістки бандита Бєні Каломойського), була спіймана прямо в парламенті на інтимному листуванні з невідомою жінкою.
Знімки були оприлюднені виданням "Апостроф".

На них видно, про що спілкувалися між собою співрозмовниці. "Як би я хотіла зараз бути поруч з Вами ... Сьогодні вночі я думками з Вами в Боголюбських Альпах. Знайшла в холодильнику салямі до вина. А так хотілося б зараз, щоб ви пригостили мене сиром", — написала дама Ірині Констанкевич в чаті.
Також жінка запитує, чи можна зателефонувати народному депутату в один з наступних днів, на що член групи "За майбутнє" відповіла: "Чекаю вашого дзвінка щовечора". Згодом Констанкевич попросила колегу сфотографувати її на робочому місці.
А знімок був відправлений співрозмовниці після голосового повідомлення. При цьому наголошується, що Ірина є заміжньою жінкою і має двох дітей: сина і дочку.Нагадаємо, що журналісти ловили на подібному листуванні раніше не лише Яременка.
Минулого року депутат "Слуги народа", голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова, прямо на робочому місці обговорювала з чоловіком секс на новому матраці.

А 3 грудня, Третьякова осоромилася під час виступу з трибуни парламенту. Вона привітала інвалідів з їхнім "святом".
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments