gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Ось і випливли 30 смердючих срібняків Бігуса: три мільйони йому заплатили за брехню про Свинарчуків

Не знаю і знати не хочу, з яких причин Дубінський і Шарій дуетом накинулися на відомого борцуна Деніса Бігуса, але почитати їх виявилося дуже цікаво.
Про дещо, я знав і раніше – наприклад, про те, що рідний татусь Деніса Бігуса, такий собі Станіслав Бігус, мутить з тендерними процедурами. Доказів цьому не більше, ніж доказів проти Гладковського в смердючому розслідуванні Бігуса річної давнини.
Проте, власний татусь, пана-розслідника чомусь не цікавить.
До речі, Бігусу було б не зле оцінити делікатність топових порохоботів – рік тому Бігусу бажали всього, чого тільки можна: від потрапити під Белаз до довічної імпотенції, але батька і брата його - не зачепив ніхто. Принаймні, я такого не пам'ятаю. Проте.

В ході жабо-гадючого батлу, Дубінський повідомив, що Бігус свого часу на 3 мільйони гривень (!!!) придбав облігації державної внутрішньої позики від імені одної зі своїх ТОВ.
Бігус на це відповів: мовляв, так, є така історія, але зроблено це було виключно аби убезпечити гроші від можливих потрясінь банку «Приват» через діяльність Коломойського, з яким пов'язують самого Дубінського.
Син «мами що любить швидкість», в боргу не лишився, і зловив Бігуса на слові – вийшло так, що Бігус купив ОДВП на гроші, надані для розслідувань. Що, погодьтеся, смердить. Плюс, Дубінський виклав дані ТОВки, від імені якої Бігус придбав ОДВП.
І з'ясувалося, що ТОВ зареєстрована 15 лютого 2019 р. – перед першим туром виборів президента України. Дубінський ще поглузував – мовляв, невже працівники Бігуса не збагнули, що той їх банально обікрав?

Реакції Бігуса я ще не бачив, але.
Я ризикну припустити: те, що ніхто з банди Бігуса не помітив виведення в ОДВП аж 3 мільйонів грн (при тому, що Бігус весь час канючить донати), мало дуже просту причину – ці гроші надійшли не організаціям Бігуса, і не на розслідування.
Вони надійшли самому Бігусу - як платня за певні послуги.
Які?
Слідкуйте за датами.
15 лютого була зареєстрована ТОВ «Девідсуши студіо», яка невдовзі почала закуповувати ОДВП.
А 25 лютого (через 6 днів) вийшла перша передача «Армія! Друзі! Бабки!», де Бігус-інфо розповіла про оборудки батька і сина Гладковських – так почалася істерика навколо «Свинарчуків».
Зовсім недавно, Подільський суд визнав інформацію, оприлюднену Бігус-інфо про Свинарчуків -  недостовірною, простіше кажучи – наклепом і маніпуляцією.
Але свою справу скандал «свинарчуків» зробив – він став одною з причин втрати президентської посади Петром Порошенко.

У задачі запитується – 3 мільйони, які Бігус заощадливо вклав в ОДВП (читайте – сховав від усіх) - часом не були ПЛАТНЕЮ за виконане замовлення?
Можна навіть не відповідати – скоро й так дізнаємося.
Гризуться між собою не порохоботи. До слини з рота і юшки з носа, гризуться між собою якраз ті, хто зносив Петра Порошенка з президентства.
Зграя товаришів – вірна собі.Д.Калинчук
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments