gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Вроджений імунітет до коронавірусу може бути поширений серед людей більше, ніж вважалося раніше

Більше жителів Землі, ніж вважалося раніше, можуть мати вроджений імунітет до коронавірусу COVID-19, повідомляє British Medical Journal.
Журнал посилається на шість досліджень, згідно з якими специфічний Т-клітинний імунітет до COVID-19 спостерігався у 20-50% осіб, які не мали контакту з цим вірусом.
При цьому, на думку авторів двох досліджень, така імунна реакція може пояснюватися перехресним імунітетом, який сформувався після контакту з іншими типами коронавірусів.
"Узятий разом цей корпус досліджень, що задокументував вроджену імунну відповідь на SARS-CoV-2, може спонукати осіб, які планують заходи проти пандемії, переглянути припущення щодо того, як вимірювати частку населення, сприйнятливого до коронавірусу, і розмах епідемії", - йдеться в журналі.
Як пояснює The Guardian, у такий спосіб у порядку робочої гіпотези висловлюються сумніви у версії, що через виявлення антитіл від COVID-19 у порівняно невеликої кількості людей пандемія коронавірусу, ймовірно, триватиме довго.
"Дослідження є вагомим нагадуванням про те, що в імунології дуже мало що є наперед установленим", - йдеться в публікації.
Так, "контакт із вірусом не обов'язково веде до інфікування, інфікування не обов'язково веде до хвороби, а хвороба не обов'язково викликає антитіла, які можна виявити", зазначає British Medical Journal.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments