gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Онучку Фокіна запитали, де знаходиться Пізанська вежа. У відповідь, ця ТП сказала: "В Пізантії"...

У мережі спливло показове відео, на якому внучка Вітольда Фокіна, Марія, яка допомогла стати йому першим заступником голови української делегації в Тристоронній контактній групі, не змогла відповісти на запитання зі шкільної програми.
Зокрема, у 2012 році світська левиця знялася в телешоу “Дурнєв +1”. Маша Фокіна не знала, де розташована Пізанська вежа, хто такий Беніто Муссоліні і що таке “відсоток”.
На запитання про те, в якій країні розташована Пізанська вежа, – один із головних туристичних символів Італії, – Фокіна відповіла: “Я не знаю. У Пізантії? У Пізанії? І Ленін із Пізанії? Я не знаю…”.
Також Маші Фокіній поставили запитання про те, що таке відсоток.
Дівчина відповіла: “Я ненавиджу вашу програму. З математики у мене постійно були “п’ятірки”, це мій улюблений предмет. Відсоток – це, виходить… Коефіцієнт?”.

На запитання про італійського диктатора Беніто Муссоліні, Фокіна сказала таке: “Та я не хочу відповідати на такі запитання, я таке не люблю”.
Її також запитали, якого вона року народження, на що вона відповіла: “Так, 1986… Чорнобиль”.

Далі в шоу Маша Фокіна заявила: “Мажори – це люди, які займаються безглуздою тратою грошей і приниженням людей, які працюють у ресторанах, в закладах якихось. Ну, коротше, тварюки”.

__________________
Це та сама Фокіна, яка має у друзях Андрюшу Єрмака - голову Офіса припиздента ЗЕленського.
Саме ця тупа пиз звизда і порадила дружбану Андрюші, призначити у Контактну групу по Донбасу, свого маразматичного придурка-дідуся Вітольда...
У ЗЕлених ублюдків, інших і не тримають - одні дебіли.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments