gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Ми топчємся на одном мєстє", "Порох нє проводіт рєформи" - говорили у 2019 фани ЗЕленого ублюдка...

Уряд ЗЕ виключив Дитячий фонд ООН (UNICEF) з переліку організацій, у яких можна купувати медзасоби за бюджетні кошти в 2020 році.
Яких ще реформ Зеленського вам не вистачає?
Mason Lemberg
________________________
Нагадаю, що з 2015 по 2019 рік, державні закупівлі Міністерство Охорони Здоров´я проводило через міжнародні організації. За оцінкою Рахункової палати, міжнародні організації зекономили до 40% бюджету на ліки, а деякі препарати закуповувалися у 26 разів дешевше (!!!), ніж це робив МОЗ до 2015 року.
Завдяки державним закупівлям через міжнародні організації, в Україні з’явилося 95 нових препаратів - вони зареєстровані і доступні для громадян.Також державні закупівлі через міжнародні організації дозволити закуповувати ті самі ліки значно дешевше, а на заощаджені кошти - купувати ліки додатково.
(ЮНІСЕФ, як неприбуткова гуманітарна організація, ДОПОМАГАЄ нужденним країнам закупити медикаменти зі знижкою порівняно до комерційного ринку. Вони на цьому не заробляють. Це робиться як гуманітарна акція, допомога.)

...Все, ЗЕбіли, лафа закінчилася.
Тепер ліки будуть закуповувати друзі ЗЕленого ублюдка, - і не прозоро та чесно, як було при "баризі", - а так, як треба "потрібним людям" з "Кварталу 95". Готуйтесь до подорожчання ліків)
Наголосували?
ЖРІ...тє!
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments