gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Зараз "працюємо в борг"

"Я отримував зарплатню "бджілками"... "А я - "Червоним маком"! - порохоботи у мережі діляться сокровенним: в кого який був "пайок")
Особисто я, у якості "пайка" отримувала багато чого:
Україномовний контент на радіо, який відкрив безліч крутецьких - наших! - нікому невідомих груп.
Бомбічний український дубляж та адаптації у кіно.
Нескінчену кількість свіжих - укранських! - книжок та перекладів світової класики. Повний календар подій - фестивалів, форумів, арсеналів чи просто активностей.

Отримала безвіз, який розправив плечі та надав впевненості, що на кордоні не треба буде принижуватися та вимолювати дозвіл на перетин.
Отримувала лоукости, які, звісно, вносили певний безлад у заплановані вихідні (ну як інакше - коли ти запланувала лежати під серіальчик на дивані, а тут вже летиш на Кіпр!) але із цим можна було миритися. 
Отримувала "зірочки за збиті" - за відвідані країни та отримані враження. Отримувала почуття гордості, коли на мою відповідь на питання "Where`re you from?" - "Ukraine" співрозмовник казав "Oh, you`re so brave! Ukraine is coooool!".
Отримувала почуття безпеки, коли ходила вулицями Києва (нехай навіть не всі вони були заасфальтовані), впевнена, що моя поліція мене оберігає, що люди навколо не на 73% гівно, а на дещицю.
Отримувала сльози радості, коли моя Армія потроху, по крупиці, по дещиці, але наступала та повертала під наш - МІЙ! - синьожовтий прапор нашу, українську - МОЮ! - землю.
Отримувала гордість за нові відкриті виробництва, за круті стартапи, за залучені інвестиції, за те, що все більше й більше містечок та сіл завдяки децентралізації повертають собі відчуття "це - моя земля, це - мої податки, це - моя відповідальність!"
Я навіть отримувала задоволення від нашої Церкви, нехай дотично, не за себе особисто, а за тих, кому це надзвичайно важливо.
Так, я отримувала багато. Можливо, навіть, побільше інших. А можливо й менше. Але мені вистачало.
А зараз...
Ну що ж, зараз я просто працюю у борг. Який мені обов'язкового повернуть, як тільки справжній Президент повернеться і нарешті закінчиться ця зелена мара.


А.Комарова
Subscribe

 • Браво, Порошенко!

  Петро Порошенко уже повідомив, що внесе заставу (9 млн. грн.) за Романа Червінського, якого назвав "символом боротьби з найгіршою рашистською…

 • ВСЯ роSSийская эстрада - воровство Западной музыки. Один из примеров

  Плагиат Владимира Кузьмина: «Сибирские морозы» заимствованы у «Рики э Повери» и Карлоса Сантаны:

 • Thanks Sting

  На концерте в Варшаве, Стинг обратился к зрителям: «Война в Украине — это абсурд, построенный на лжи. Если мы проглотим эту ложь, она нас поглотит.…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments