gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

І тут Вова обгадився: суд визнав, що арешт картин Порошенка був незаконним

Київський апеляційний суд задовольнив скаргу адвоката п’ятого Президента України Петра Порошенка Ігоря Голованя, і скасував арешт картин з родинної колекції, які експонуються в Національному центрі народної культури "Музей Івана Гончара". Про це йдеться в матеріалах суду.
Нагадаємо, 26 травня Петро та Марина Порошенки відкрили виставку картин з родинної колекції у Музеї Гончара.  Після цього, до музею з обшуками увірвалися спецпризначенці Державного бюро розслідувань, зламавши двері.
Працівники ДБР пред’явили недійсні посвідчення, крім того, перешкоджали діяльності народних депутатів України та журналістів.

Силовики, не маючи на те законних підстав, вилучили з виставки документи, які доводять законність підстав для ввезення колекції на територію України та сплату всіх необхідних платежів. На самі картини був накладений арешт.
Адвокат Ігор Головань після цих подій подав відповідні заяви про злочин щодо перевищення прав і повноважень працівника правоохоронного органу, щодо посадового підроблення, фальсифікації так званого протоколу обшуку, перешкоджання законній діяльності журналістів, перешкоджання діяльності народних депутатів і перешкоджання діяльності адвоката та ще за певною низкою статей ККУ.
Виставка "заарештованих" картин Порошенка, попри всі зусилля ДБР, відкрилася для відвідувачів і стала однією з найяскравіших мистецьких подій Києва.

Раніше ДБР закрило справу проти Петра Порошенка "за розпалювання релігійної ворожнечі" під час створення ПЦУ.

5 канал
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments