gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

ВО "Сволота" - партія, яка здатна дискредитувати будь-яку ідею...


Д.Глущук

Недарма голова партії ВО «Сволота» Олег Тягнисрак отримував гроші від ЯнукОвоча.
Саме за це йому Овоч платив - щоб ВО «Сволота» дискредитувала національно-патріотичний рук України.

ВО «Сволота» пропагувала антисемітизм, і це давало змогу ЯнукОвочу критикувати «націоналістів», і говорити: «Ось дивіться, які дикуни ці націоналісти, вони не краще за Гітлера»…
Ну, і так далі.

В листах експоліттехнолога Януковича, Пола Манафорта, знайшлися сліди українських опозиційних сил.
Манафорт в своїх рекомендаціях Януковичу без сорому зазначає:
"Ми активно пропагували концепцію антисемітизму як частину політики української опозиції. Ми робили це з часів укладення пакту між Об’єднаною Опозицією і ВО "Свобода".
Саша Янукович, брати Клюєви і Льовочкін недарма платили Тягнибоку і Фаріон.
Вони створили "пугало" нациста, фашиста, від яких Крим і Донбас могли "захистити" тільки ПР і Янукович.
А на Заході України, саму ідею націоналізму ВО "Сволота" довела до повного абсурду і неприйняття.


Журналіст Олег Леусенко також робить висновок, що співпраця ВО "Свобода" і Януковича – очевидна.
"Вперше, коли я запідозрив ВО "Свобода" в антидержавний політиці – це їх синхронні виступи з Кремлем проти видобутку в Україні сланцю. Якби сьогодні на Донбасі, на Юзівському пласті, працювали американські компанії, то ніякий Путін туди не прийшов би. Але тягнибоківці зірвали цю угоду.
Друге прозріння сталося після антисемітських висловлювань "Свободи" і їх расистська істерика на Гайтану, нашу співачку на Євробаченні. Сюди ж можна додати і спектаклі проти геїв для рашаТВ.
Ну, а якщо згадати зв’язки ВОС з путінськими "Йобіком" і Ле Пен, піар "Свободи" на фірташівському "Інтері", гранати в наших хлопців під Радою, неприйняття Мінська-2, сьогоднішня риторика на ТБ, - то пазли складаються самі собою" – пише він.


В рядах регіоналів, цю інформацію особливо не приховували. Виступ голови Тернопільської обласної організації Партії регіонів Ореста Муца на сесії обласної ради. Регіонал задається питанням, звідки у партії, яка так завзято виступає проти влади Януковича і повинна б знаходитися в опалі, таке фінансування? Депутат облради і голова місцевої ПР сам дає відповідь на це питання, розповідаючи про свій візит в київський штаб Януковича:
"2007 рік: я йду в партійний штаб отримувати гроші для виборчої кампанії. А за мною в черзі стоїть їхній лідер, Тягнибок! Так хто ж їх фінансував?" – запитує Муц. Але його виступ прервали тупотом ніг, а потім і зовсім вимкнули мікрофон.


«Інформатор»
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments