gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Хуже нє будєт"... А-ха-ха)


Розмір субсидії вперше будуть враховувати як частину доходу сім’ї. Це призведе до того, що розмір допомоги буде істотно меншим.
«Припустимо, багатодітна сім’я подає документи на отримання державної допомоги як малозабезпечена.
За новими правилами, їм в доходи впишуть ще й субсидію, а загальний розмір допомоги на дітей зменшується.
Вони кажуть, що збільшили допомогу на дітей до 2,5 прожиткових мінімумів. Але за фактом, вони включили в доходи субсидію, і таким чином абсолютно нівелювали будь-яке підвищення», – пояснює колишній міністр.


Крім того, штучно збільшили і розрахунковий розмір доходу на безробітних, які зареєстровані в Центрі зайнятості. Раніше, якщо вони отримували виплату менше прожиткового мінімуму, їх розрахунковий дохід враховували на рівні прожиткового мінімуму, а зараз будуть вважати як половину від мінімальної зарплати.

«Тепер дивіться, що відбувається. Якщо людина знаходиться на обліку в службі зайнятості і отримує гроші від служби зайнятості. Раніше в методики розрахунку було написано, що за кожен місяць, коли така допомога менше 2197 грн, йому враховували дохід 2197 грн. А за кожен місяць, коли така допомога більше цієї суми, враховували фактичний розмір. Тепер вони замінили прожитковий мінімум на 0,5 мінімальної зарплати. З першого вересня це 2500 грн. вони збільшили розрахункову цифру доходів громадян», – йдеться в документі.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments