gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Розходимося, джентльмени - це була комедія... причому, тупо продумана і виконана

Виходить, такий, терорист з автобуса... Озирається по сторонах... Нікого немає... Чекає...
"Невже щось наплутав!? Невже вийшов раніше, ніж було написано в сценарії!? Невже ніхто не готовий!? Твою ж дивізію! Все зіпсував! Блін! Блін! Блін! Вова мене порішає!"


Через деякий час, до нього неспішно підходять троє чоловіків без бронежилетів шоломів чи зброї, один з них легенько бере за руку терориста, щоб не менш легенько одягти наручники і відвести в сторону.
В кінці кінців, це ж не якийсь дідусь без маски, що продає овочі, щоб його заламувати!


Паралельно, на задньому фоні, один за одним, неспішно починають з автобуса виходити заручники. Хто з відрами, хто з лопатою, хто з тлумаками, хтось взагалі з веслом. Виходять і помаленьку йдуть в той самий бік, куди, під ручку з чоловіком в масці, пішов терорист.
Завіса!
Аплодисменти! Усі щасливі!
Але не тут то було!
Раптово, під вибухи світло-шумових гранат, коли вже ніхто не очікував, ледь не збиваючи заручників з торбами, вриваються спецпризначенці верхом на БТРі (зазвичай в подібних ситуаціях верхи на БТРі не їздять а прикриваються ним) в супроводі кількох броньованих мікроавтобусів.
Спочатку не знають, як себе поводити, бо розуміють, що трохи пішло не по сценарію і хтось просрав таймінг.

Усі метушаться, удаючи бурхливу діяльність.
Тим часом десь в Києві, або на острові Бірючий, Зеленський, під крики "Дибилы!" розбиває режисерський монітор і іде видаляти ролик, який його попросив зняти терорист.
Прихильники Зеленського не в змозі висловити словами свої відчуття, адже сльози гордості за свого лідера не дають їм змоги говорити.
Десь на Московії Скабєєва пише пост про порушення рівності прав терористів зі сторони Зеленського.
Завіса #2!
P.s. Заради справедливості потрібно сказати, що навіть в топових голівудських фільмах топових режисерів, бувають кіно-ляпи. Це перший бойовик Зеленського, не судіть суворо!
А.Кухта

Н.Урбанська

Herman Aksom:Коли трапляється реальне ЧП, Зеленський залізає під стіл і відсиджується там днями.
А така швидка реакція всіх одразу, - від Зеленського до Аваковова і СБУ, - нагадує чергову постанову. В кінці терорист ще нам розкаже, що здався лише завдяки професійним діям Авакова, якому нема альтернативи.


Yevgen Zinchenko:а ви питаєте навіщо був цей шоу шок піар у Луцькій області . Все, як х..йло "завещал": падає рейтинг - качай тероризм...

Йозеф Кнехт:
За останній рік, у нас було три терористи. Два - на мосту Метро в Києві і один - в Луцьку. До цього, за всі часи незалежності України, я такого не пам'ятаю. Щось зачастили терористи в останній рік, і завжди це закінчується бенефісом одного незамінного міністра під вечірній випуск новин.

Історія про те, як "брали штурмом терориста", який здався сам, щей близько хвилини чекав, поки його затримають, згідно з відео очевидців... А кого штурмували БТРом з димом та "спецефектами", залишається таємницею.
Відео

Д.Чекалкін
___________________

Сегодня днем, когда каша только заваривалась в Луцке, обратил внимание на то, что в Луцк, неожиданно, приехал зам. главы офиса Президента Кирилл Тимошенко.
В команде зеленского он отвечает в основном за информационную политику офиса, за пиар Президента, и, казалось бы, что ему делать в месте, где произведен захват заложников?

Целый день он сидел в Луцке и не отсвечивал.
И вот вечером ларчик вскрылся - стало понятно зачем он там. Поздно вечером, после успешной операции по освобождению заложников, Тимошенко вышел к многочисленной прессе.

Прессе он рассказал практически о геройском подвиге, выполненном владимиром ссанычем за 15 минут разговора по телефону с террористом не сходя с места. Мол, владимир ссаныч поговорил с террористом - и тот отпустил первых трех заложников. Потом, владимир ссаныч записал ролик, который все уже видели, и террорист согласился отпустить еще 10 человек.
Если б террористу было еще что-то нужно Кирилл Тимошенко, я уверен, рассказал бы нам о том, как владимир ссаныч станцевал перед террористом гопака по видеосвязи. В общем, после этих слов Тимошенко, по зеленым чатам пошла волна о геройстве зеленского и как тот спас людей.
АрсенБарисыч подтянул немножко себе рейтинг, а ВладимирСсаныч, перед местными выборами, подтянул себе рейтинг. Профит!
Nick West
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments