gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Уряд Зеленського повернув формулу "Роттердам+"

Після масових страйків шахтарів, спричинених купівлею електроенергії в Росії, влада Зеленського повернулась до формули Роттердам+, як найбільш ефективного механізму формування ціни.
Це означає, що Офіс президента та профільне міністерство фактично визнали, що Зеленський брехав протягом всієї передвиборчої кампанії про шкоду для українського бюджету від формули "Роттердам+".
Ще один фейк російської і олігархічної пропаганди про Порошенка похований руками самого ж Зеленського і його слуг. Профільне міністерство підтвердило, що формула "Роттердам+" визначає найбільш справедливу і європейську ціну за вугілля. 
Варто нагадати, минулого року в Центренерго призначили новий менеджмент, пов’язаний з Коломойським.
Саме після зміни керівництва, компанія відмовилась від Роттердаму і українського вугілля, та через низку близьких до Бені посередників почала закуповувати вугілля в Росії, залишивши вітчизняних шахтарів без роботи і зарплат.
Як результат, прибутковий Центренерго, який в 2018 році заробив 1,4 млрд грн, за перший рік Зеленського зазнав збитків на 2,5 млрд грн.

Тобто, ці 2,5 мільярдів тепер будемо відшкодовувати ми із власних податків – ось чим для українців закінчилась брехня про «страшну» формулу Роттердам+.
(с) ТК Зелені чоловічки
Nick Vest
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments