gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Уряд Нідерландів подає проти Рашки позов за збиття Боїнга на Донбасі

Брати Грім
Уряд Його Величності короля Нідерландів Віллема-Олександра, офіційно заявив про подачу до Європейського суду з прав людини позову проти Рашки у зв'язку із збиттям Боїнгу на Донбасі.
Це означає, що всі спроби Московії через власну високоставлену агентуру перетворити кримінальний процес на багаторічну жуйку, з гуркотом провалилися.
У чому тут позитив для України?
По-перше, заяву голандці подають виключно проти Московії, тобто Нідерланди апріорі підтверджують відсутність вини України.
По-друге, в ЄСПЛ буде як мінімум одна міждержавна справа щодо подій на Донбасі, на яку московити будуть мати дуже обмежений вплив.
По-третє, збільшиться увага ЄСПЛ та Ради Європи до юридичних питань окупації територій Сходу України, які свого часу Страсбург відклав до "кращих часів". Виглядає на те, що після позову Нідерландів, ці часи вже настали.
Також дуже важливо, що у заяві уряду Нідерландів є офіційна згадка про перемовини з московитами щодо компенсації жертвам збиття Боїнгу.
І тепер кацапи не зможуть спростовувати сам факт цих переговорів.

У випадку, коли москва дасть задню і погодиться виплатити відшкодування, то це знову на користь України, бо це вже означатиме формальне визнання москвою участі в конфлікті, окупації Донбасу та фінансування тероризму на Сході.
Процес в ЄСПЛ Нідерланди зможуть припинити виключно публічно, з оголошенняи факту досягнення домовленості з московією.
Нідерланди перейшли юридичний Рубікон, та серйозно приперли московію до стінки.
Будь-який варіант завершення процесу, буде на користь України. 

М.Іщенко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments