gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Корупція Гладковських-Свинарчуків", про яку верещав Бігус, виявилася БРЕХНЕЮ!

Подільський суд міста Києва виправдав Олега Гладковського.
Суд визнав, що інформація "Bihus.info" про корупційні оборудки в Укроборонпромі - недостовірна.
Адвокат Гладковського повідомив - суд тривав півтора роки тому, що відповідачі (тобто Бігус з компашкою) стабільно не з'являлися на засідання.

Все це говорить, що Бігус і його компашка не мали реальних доказів корупції Гладковского і свідомо затягували суд, а всі їх передачки була суцільними мультиками - як я писав ще весною 2019-го.
Я дуже хочу, аби Олег Гладковський подав зустрічний позов по відшкодуванню моральних збитків і аби Бігуса роздягнув як липку. Ні, я не зла людина. І я згоден - Бігус с компашкою справді роскривають чимало корупціонерів.
Але. Безкарність породжує безкарність.
Ми ідемо в Європу, здається? Так там нормою є: збрехав - присудив суд - плати.
Існує різниця між свободою слова і свободою трьопу.
Схоже, в Україні треба про це нагадувати регулярно.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

_____________________________________
Доброго дня!
Нещодавно Ігор Гладковський в суді довів те, про що стверджував у ЗМІ майже півтора роки.
Так, зокрема, рішенням Подільського районного суду міста Києва було встановлено, що інформація, яка була поширена журналістами "Bigus.Info" в одній із програм "Наші гроші" від 25.02.2019 року про причетність Ігоря Гладковського до організації схем вимивання значних коштів з українського оборонного комплексу є недостовірною та порушує його особисті немайнові права.
Від себе хочу зазначити, що дана справа розглядалась у суді майже півтора роки, в т.ч., через позицію відповідачів, які неодноразово не з'являлись до суду, чим примушували суд переносити і відкладати розгляд даної справи.
Також, хочу наголосити, що інформація, яка містилась в зазначеній програмі, набула широкого резонансу в суспільстві, викликала появу багатьох публікацій і телепрограм негативного характеру, в яких, фактично безпідставно, звинувачували Олега Гладковського у вчиненні таких дій.
Наслідком поширення зазначеної інформації, фактично стало формування негативного іміджу Олега Гладковського в українському суспільстві та звинувачення його у вчиненні дій, яких він не вчиняв і не мав намірів вчиняти. Також, дана інформація, фактично була підставою для відкриття інших кримінальних проваджень, в яких Олег Гладковський вимушений займатись її спростуванням та доводити свою невинуватість.


Руслан Волинець
Доцент кафедри кримінального права та кримінології.
також дякую А.Зекірову за наводку
______________________
Ну що, «патріоти»?
Ви верещали півтора роки тому про «страшенну корупцію у Порошенка та Свинарчука»!
Дійшло до вас, як кремлівська брехня розтопила ваші мізки? Як ви, накачані злобою з Кремля, зрадили Україну? Як ви, проголосувавши за тупого клоуна-малороса, блискуче зіграли на руку Кацапії, бо ЗЕленський – це спецоперація кремлядей під назвою «Проект Буратіно»!
І ви перетворили Україну на «країну дурнів» з ЗЕлею-Буратіною на чолі!
Tags: Гладковський, Свинарчук, бігус
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments