gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

З Днем Перемоги, з Днем визволення Слов'янська, Краматорська від кацапської нечисті!

Всіх причетних учасників і всіх українців, вітаю з 6 річницею справжньої Перемоги України - визволенням Слов'янська, Краматорська і навколишніх міст.
Визволення відбулося завдяки тому, що у червні–липні 2014 р. українським військам вдалося завдати російським найманцям три поразки у запеклих боях під Красним Лиманом, Ямполем і Миколаївкою, де були розтрощені найбоєздатніші бойові підрозділи терористів.
Завдяки перерізанню Українською Армією шляхів надходження поповнення, зброї, боєприпасів терористам, російські диверсанти та місцеві колаборанти, які раніше обіцяли «перетворити Слов’янськ на Сталінград», ганебно утекли.
Дві з трьох їхніх колон, були розтрощені під час втечі.

Ватажок російських диверсантів у Слов’янську Гіркін заявив, що лише під його командуванням були 5,5 тисяч бойовиків, а загалом, за даними самих російських терористів, лише за півроку через їхні формування пройшли понад 35 тисяч російських «добровольців», не рахуючи місцевих колаборантів.
Визволені українською армією Слов’янськ, Краматорськ та інші міста лишилися переважно цілими і неушкодженими, в порівнянні з містами, захоплении терористами.
Визволення Слов'янська - це справді велична перемога Українського духу і Української Армії!
Визволення Слов'янська поламало всі сценарії створення Новоросії і стало колосальним чинником підйому бойового духу українців. 
Завзятий опір української армії та єдність народу стали основними чинниками, що, поряд із тиском Заходу, змушували Росію йти на «заморожування» агресії. Опір українців змусив розвинуті країни світу нарощувати міжнародний тиск на Росію, унаслідок чого російська економіка увійшла в кризу.
Слава Україні - Героям Слава!
О.Палій
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments