gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Патріоти, велике до вас прохання - напихати пістонів гниді Юрі Бутусову!

В історії з вилученням ДБРунами вчора приладів НВЧ (клістронів) з ракетних бригад ППО на Хмельниччині, Одещині та Херсонщині, все стає ще цікавіше ніж здавалося на перший погляд.
Офіційна версія претензій ДБР - "порушення під час закупівель приладів".

Водночас, у постанові не йшлося про вилучення - ішлося лише про огляд.
Але ДБРуни ще під музеєм ім. Гончара на всю країну показали, що їм закон не писаний, і прилади НВЧ вилучили, тим сами вирубивши з чергування по охороні повітряного простору України зразу кілька бригад.
Тобто, якби сьогодні вночі Україну атакувала російська авіація, то наводити ракети зенітники змогли б як гармати у часи гетьмана Сагайдачного - на око.
Слабо?

Уявіть, що ДБРуни отак якось приїдуть, і вилучать клістрони по всіх бригадах у всіх східних областях - і зразу ж удар російських літаків...
Якщо ви не бачили що здатен наробити ОДИН СУ-25 - ласкаво прошу на Ютуб, роликів відповідних там до чорта.

Скажете, ДБР не матиме підстав?
Помиляєтеся. Фіхівці уже повідомили, що такі прилади НВЧ Україною і західними союзниками на початку війни НЕ вироблялися, і добути їх у відповідній кількості Україна могла лише в одному місці - в Росії.
Ні, я в курсі, як окремі бізнес-жлоби на кшталт Себастьяновича, бризкали слиною, ніби вони знають про "наш Сингапур у Берднянську", але правда така, що язиком плеськати - то не мішки тягати, а бізнес-жлоби наразі успішні лише у плесканні.

Так от клістрони привозили з Росії. За "схемою свинарчуків". Без тендерів. За готівку. Все це, якщо постаратися - підстава для кримінальної справи. Повторюю те, про що писав тисячу разів, нам було ВИГІДНО возити комплектуючи з РФ - фірмові і ліцензовані, замість експериментувати з виробництвом власних приладів, бо це - грощі, час і завантажені фахівці.
За президента Порошенка, ми багато чого так возили - поки вилупок Бігус не розголосив про схему у своїй гнусній передачці, а натовпи корисних ідіотів не зайшлися в істериці про "мародер" і "обкрадає армію".
Досі бісяться - попри всі аргументи.

Тепер - ДБРуни почали ці прилади вилучати.
Які наслідки це може мати, крім удару під дих ППО України?
Маловірогідний - розкрутити ще одну кримінальну справу проти Порошенка або Олега Гладковського.
Високовірогідний - зняти копії з техдокументації клістронів і через адвоката Януковича, який нині керує зеленим ДБР, відправити їх прямо на Лубянку у міцні руки ФСБ, аби всі росіяни які допомагали купувати обладнання українцям, у путінських катівнях стали дивовижним прикладом того що з українцями справи краще не мати.
Бо вилупок Бігус знайдеться завжди.

І так, я пропоную піти і насувати в коментах іншому вилупку - Юрію Бутусову (головний редактор видання "Цензор.нет").
Саме ця гнида билася в істериці через "свинарчуків", а тепер репетує про ознаки державної зради.
Хіба не цього він хотів, коли валив Порошенка?
І хай не включає ідіота - він достатьно розумна людина, аби усвідомлювати наслідки своїх вчинків. Як і більшість подібних.
Але хай не сподівається - ніщо не забуте.
Країна знатиме своїх героїв.


Дмитро "Калинчук" Вовнянко
Tags: гнида Коломойського, юрій бутусов
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments