gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Ситуація наближається до революційної

После свежих рейтингов КМИС, подоспели и данные одиозной группы "Рейтинг".
И если КМИС хоть немного пощадил НеЛоха и нарисовал ему одобрение 38%, а неодобрение 45 %, то "Рейтинг" щадить не стал, и выдал одобрение 36%, неодобрение 52%.
Но это всё - уже общая тенденция.
Надутый год назад каналом Г+Г, рейтинг неумолимо сдувается, и ни домкратом, ни Виагрой - его уже не поднять.
Тут интересно другое...

Год назад, когда НеЛох только стал Президентом, он как ребенок малый, топая ножкой, люто возжелал разогнать старую Раду здесь и сейчас, хотя той Раде еще было полгода до окончания каденции.
НеЛох тогда так заистерил, что дело даже дошло до Конституционного суда, в котором НеЛох обосновывал свои претензии на разгон Рады тем, что народ не поддерживает тот состав Рады - 12% одобрения всего.
И вот прошел год.
По свежим данным группы "Рейтинг", деятельность текущего состава Рады положительно оценили только 9%, отрицательно - 76%.

Итак, вова, если ты последователен в своих словах и поступках - самое время объявить, что эту Раду не поддерживает народ и объявить досрочные парламентские выборы - как ты сделал это год назад.
Nick Vest
______________________
Ну шо, до деяких дєятєлєй, обсиравших Порошенко і яким було "даКакаяРазница" почало, нарешті, прилітати в голову все те гівно, яке вони так старано накидували на вентилятор всі останні роки.
Є такий "пісатєль, блогер, прєдприніматель", як він сам про себе каже, - Ян Валєтов, - що завзято, я б навіть сказав, з таким "комсомольським задором" топив Порошенко і відверто підтримав ЗЕнашестя.
Зараз він вже скаржиться у відкритому листі самому ЗЕбуїну, що...при Порошенко було краще!
Що НДС повертали, що навіть в самі тяжкі часи 14-15-го років, все проходило в автоматичному режимі, без судів, БЕЗ ХАБАРІВ!
А зараз, бідося письменник скаржиться, що влада не дотримується....домовленостей!

І це тільки ОДИН рік минув!
Ну шо ж, здається час виконання мого побажання, що прозвучало у Висоцького: "Увидеть смерть врага еще при этой жизни", наближається так стрімко, що дехто навіть не встигне і перевзутись.
ПатріЙоти, бля.
Sergey Tarabanovskiy
_______________________
Про те, як силовики "покращують" інвестиційну привабливість України.
З цікавістю спостерігаю, як розвивається рейдерська атака проти виробника «Семок».
Українське підприємство виготовляє в Синельниково насіння, горішки «Козацька слава» та купу інших снеків і супутніх товарів. Бізнес такий, що ніяк не повязаний з державними тендерами чи бюджетними коштами. Навіть у карантин все працює, люди отримують роботу, а держава - податки.
І от якісь покидьки вирішуєть забрати собі готовий бізнес, причому задаром. В іншому регіоні, в даном у випадку в районному суді Сумської області, місцеві сбушник та прокурор у змові з суддею тупо вписують завод у ліву кримінальну справу, накладають арешт, і передають новим господарям «в управління». І при цьому прикриваються, що арешт провели по справі про загрозу національній безпеці і торгівлю з окупантами.
Завод, як виявляється, до цієї справи взагалі ніяк не причетний. Війною, на жаль, все частіше прикривають або торгівлю контрабандою, або списані бюджетні кошти, або махінації в поставках енергоносіїв. Кому війна, а кому мать-мать-мать….

А в Синельниково у людей роботи іншої немає, і вони за свій шмат хліба рейдерам і глотку перегризуть.
Я собі уявляю цю зустріч: з одного боку - слідчий СБУ, прокурор і суддя, а також депутат Лубінець, який все це захищає з трибуни Верховної Ради.
А з іншого боку - прості українці, які єдине що хочуть - щоб від них відколупалися і дали спокійно працювати.

Пам´ятаєте плакати на Майдані «Нас просто все це дістало»?
Ситуація наближається до революційної.
Volodymyr Tsybulko
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments