gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Париж та Берлін послали ЗЕлепня далеко і надовго

Попередні підсумки роботи нашої делегації в Берліні за заявою Єрмака.

По-перше, з’явилась інформація, що мінімум півроку, - до кінця 2020-го, - зустрічей у форматі Нормандської четвірки не буде.
Тобто, Європа не має про що з нами говорити. Виходить, що Зеленському не вдалось переконати ні Берлін, ні Париж в тому, що він спроможний контролювати ситуацію хоча би частково на рівні п’ятого президента.
З іншого боку, це означає, що Меркель і Макрон після спілкування з Путіним впевнені, що мінімум до кінця 2020-го на російсько-українському фронті нічого не зміниться, Кремль не змінить своїх задач і планів. І не поступиться нічим.
Отже, і обговорювати не буде чого.


Це – програш України, бо Нормандський формат, крім того, що нагадував світові про наявність посеред Європи повноцінної війни через збройну агресію Росії, ще й дозволяв здійснити певні кроки для захисту інтересів України в інших сферах.

Крім того, Єрмак, як і Зеленський, демонстративно акцентував на питанні обміну полонених як центральній проблемі – це замість припинення військової агресії як такої.
Це також негативна новина на тлі кардинальної зміни «якості» полонених, «звільнюваних» окупантами – всі вже знають, що тепер це не так бійці, як звичайні кримінальні елементи, чиї життя і свобода точно не варті жодних зусиль України, а тим більше – жодних поступок у війні.
А заради них, Україна позбавляється військових злочинців, катів і важливих свідків для майбутнього трибуналу.


Згадка про важливість «розведення сил» так само не вселяє оптимізму: є висока ймовірність, що це на практиці означатиме чергові втрати території Україною.
А «гуманітарна необхідність відкриття додаткових КПВВ з окупованими територіями» - в перекладі на реалії є «більш вільним доступом терористів і агентів ворога на територію України, вільніший обмін даними, ресурсами тощо. Тобто – знов удар по нацбезпеці України.


Узагальнюючи: формально Єрмак не домігся нічого, підтвердив для Європи правильність її рішення поки дистанціюватись від проблем України.
А от результати неформальних домовленостей нам ще доведеться уважно спостерігати. І, ймовірно, оперативно нівелювати.


Alex Golobuckij
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • ЗЕлений дебіл не здатен робити висновки. І це є добре)

  Зеленський пішов на загострення, і це добре. Той випадок, коли краще жахливий кінець, ніж жах без кінця. Та сама дорога, якою ми вже раз пройшлися,…

 • Сам себе покарав...причому, двічі)))

  Голова МЗС Угорщини Петер Сійярто може не потрапити на ГенеральнуАсамблею ООН через те, що був вакцинований кацапським "Спутніком V",…

 • Sharp`s review

  За бортом українського корабля знов неспокійно - штормить. Розглянемо деякі події, які можуть впливати на нашу країну у найближчому майбутньому.…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment