gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Питання ЗЕленому віслюку

Дмитрий Чекалкин:
“Українська правда”, которая с весны прошлого года превратилась в PR-отдел Зе-Ко-манды, поинтересовалась у своих читателей, какие вопросы они хотели бы задать президенту Зеленскому.
Наибольшую поддержку получили вопросы, приведённые ниже:


Віра Кужелюк:
Коли він набереться мужності, визнає, що він нічого не вміє, і подасть у відставку?

Vika Voytenko:
Про що питати дебіла, сцикла та уклоніста? Про його мрію помститися успішному та розумному Пороху? Про його бажання й далі лизати жопу Путіну? Про його мрію знищити все українське, щоб не дратувати расєю, бо там свій бізнес? Нема жодного бажання!

Юлия Шестопалова:
В. О., ВАМ ЗАПЛАТИЛИ ЗА ТО ЩОБ ВИ ЗРУЙНУВАЛИ УКРАIНУ, ЧИ ВИ ЦЕ РОБИТЕ "по собственным убеждениям"?

Алена Татарчук:
Почему вам важно посадить Порошенко, - человека, который в трудное для Украины время ее спас? У вас нет других задач на посту президента?

Лиза Арсентьева:
Чому президент не живе як простий вчитель?
Навіщо замість одного велосипеда вам аж 42 автівки?

Роман Демченко:
У Арахамії в декларації - 8 млн грн, 900 000 долларів та 250 000 ойро ГОТІВКОЮ!!!
Коли ви, в кінці кінців, надасте Давідкє інвєст-няню, щоб він міг вкласти ці гроші в економіку України!

Валерій Стрюков:
Чи не боїться він за свою дупу, коли мине каденція?!!

Лада Кухар:
Коли вже у зеленського проснеться совість і він відмовиться бути вічним потерпілим та закриє липові справи проти Федини, Звіробій та справу Шеремета?

Петренко Максим:
Владимир Александрович, своим заявлением " Зарплата в 5-6 тысяч гривен, хоть и является низкой, но не означает бедность", Вы фактически повторили известное высказывание Марии-Антуанетты «Если у них нет хлеба, пусть едят пирожные!» Вы знаете, кто это такая, и что с ней стало ?

Карина Рыжова:
Спросите его про декларацию. Ему не стыдно не платить налоги? Ему не стыдно назначать идиотов? Ему не стыдно, за то, во что он превращает мою страну?

Daria Daria:
Де зниження тарифів і підняття зарплат вчителям? Кортежі вже відмінили? Шо по кумовству у владі? Весна вже пройшла, бариги сидять?

Nadiia Sokolova:
Якби він був адекватною людиною! А так, всі питання об стіну дебілізму.

Євген Гайворонський:
Зеленский понимает, что он всё? Проиграл! Стал одним из символов непреодолимых противоречий между Украиной и РФ? И что все больше людей желает ему не добежать до Ростова?

Sveta Fonarova:
Коли підете у відставку, нешановний президенте? Одні провали, руйнація державності і національних інтересів, круте піке економіки, привели до влади непрофесійних бездарів, хапуг і своїх кумів, сватів, кварталівців, реваншистів і україноненависників. Ви - страшний сон, голограма, примара України.
Грати президента - це не значить ним бути.
Піяніст, геть! Самі підете, чи потрібно запрошення з Майдану?


Olga Ozhibko:
Зеленський, ти ж розумієш чудово, що сценічний блазень не може бути Гарантом 40млн населення?
Що той, хто поняття не має, що таке армія, не може бути її Головновнокомандувачем, бо навіть строкової служби не служив? Бо взагалі-то, у нас війна з кацапами, у нас своя мова, своя віра, своя історія, свої Герої, своі національні відзнаки.
І серед усього цього, ти чужак, якого купили за гроші, щоб знищити усе, що для нас дороге і цінне. Найвища твоя провина - що ти згодився на цю паскуду роль. Бо решту претензії - до тих, хто тебе вибрав, до манкрутів. Пора на вихід до Московії, разом з тим шоблом, яке ти привів до влади. Що у спадок залишиш своїм дітям крім нечесно "зароблених грошей"?І


Оксана Михайлівна Рубан:
Для чого було йти в президенти, якщо в політиці повний профан?

Tags: #біла, #кло
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments