gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Порох - найбільший меценат України: більше 200 млн грн у 2019, і вже більше 100 млн - у 2020 році

Декларація Порошенко 2019 року: 773 мільйонів гривень доходів, з них - майже 188 мільйонів гривень сплачених податків і більше 200 000 000 - благодійність.

З оприлюдненої декларації Петра Порошенка, слід зробити одразу кілька об'єктивних висновків, які явно суперечать концепції інформаційних політтехнологічних атак на нього з боку Зеленського і провладних ЗМІ.

Так ось, висновок перший: Президент Порошенко - один з найбільших меценатів в Україні.
Крім того, що благодійна діяльність під час його президентства була пріоритетом родини Порошенків, витрати на матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил та інші соціальні проекти в період 2014-2019 року перевищують МІЛЬЯРД. Після виборів, як для сім'ї Петра Порошенка, так і для пов'язаних з ним корпорацій і фондів, благодійність залишається тим же пріоритетом.


Тільки за 5 місяців 2020 року, на боротьбу з коронавірусом, Порошенко витратив понад 100 мільйонів гривень.
Повторюю - понад сто мільйонів гривень виключно і лише на боротьбу з пандемією коронавірусу!


Висновок другий, з яким сперечатися практично неможливо:
Петро Порошенко, як фізична особа - один з найбільших платників податків в Україні.
Тільки за 2019 рік він оплатив з власних доходів понад 185 мільйонів гривень податків до державного бюджету.


І тепер, після цих оприлюднених цифр, запитайте у віп-агітатора Зеленського, соратника Саакашвілі і за сумісництвом редактора «Форбс - Україна» Федорина, скільки коштувала інформаційна атака на Порошенко, організована і реалізована близьким оточенням Зеленського, і чи з задекларованих Зеленським або Коломойським коштів були сплачені гонорари?!

До речі, про Зеленського.
У його декларації, немає НІ КОПІЙКИ благодійного фонду. Втім, як і самої благодійності від родини Зеленських немає
.
Сім'я Зеленських, як офіційні мультимільйонери судячи з їх декларації, не займаються такими речами.
В Україні, в усякому разі.


Павло Нусс
________________

Общие расходы компаний семьи Порошенко на благотворительность и социальные проекты в прошлом году составили около 200 миллионов гривен. Форма декларации не предусматривает декларирование расходов, осуществленных со счетов юридических лиц, в которых владельцем является декларант или члены его семьи.
Именно поэтому Порошенко не смог отразить эту сумму в электронной декларации. Как и более 100 млн гривен, которые уже в 2020 году потрачены на борьбу с пандемией коронавируса”, – отметил в пресс-службе политика.


Отмечается, что относительно движимого и недвижимого имущества, существенных изменений в декларации по сравнению с декларацией за 2018 год не произошло.
“Кроме ареста коллекции картин, который произошел во время штурма спецназом ГБР Национального центра народной культуры “Музей Гончара” и обыска, которые были признаны судом незаконными”, – отмечается в пресс-службе.
“Петр Порошенко прозрачно декларирует собственные имущество и доходы с середины 90-х годов и является добросовестным налогоплательщиком. В отличие от большинства политиков, он никогда не прибиднялся, не скрывал собственных средств”, – говорится в сообщении.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments