gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Шукаєте причину ненависті ЗЕленого мудака до Порошенка?

Вона почалася у 2017 із заборони на в‘їзд в Україну ватника з акторського складу «Сватів» і заборони трансляції цього низькосортного продукту. Серіал довелося закривати і Зеленський тоді записував гнівні відосики
Посилання.

Зеленському було плювати на весь комплекс заходів з інформаційної безпеки для захисту від російського гібридного наступу. Він своїми програмами, фільмами і серіалами, які також частково фінансувались мінкультом РФ, тримав Україну в культурному полі русского міра і заробляв на цьому кошти, достатні щоб витратити 130 мільйонів грн лише на придбання нерухомості в Україні, Великобританії та Італії. В останній - по сусідству з віллами російських олігархів і посадовців.
Він ще тоді відчув себе потерпілим і захотів помститись. Саме помста і стала рушійною силою, добре підтриманою фінансами і каналами його бізнес-партнера олігарха Коломойського, який теж прагнув помсти за націоналізований Приватбанк. Росіяни теж підтримали Зеленського, бо їм сподобався мотив і вони розуміли руйнівні наслідки для України від правління обізленого коміка.
І тепер, як ми і попереджали, в країні катастрофа в економіці, величезна діра в бюджеті, хаос в управлінських структурах, розвал системи життєзабезпечення.
Проте, серіал «Родствєннічкі», продюсований Зеленським - проданий каналу СТС, яким володіють близькі до Путіна люди.
Що це, як не дріб’язковість і злочинна діяльність? Що це, як не торгівля на крові, в той час, коли російські найманці все частіше атакують українську армію, вбивають наших військових?
На це Зеленському плювати, бо на співчуття загиблим він часу не знайшов.
Зате часу і ресурсів на організацію політичних переслідувань у нього, як бачимо, достатньо.
Тимчасово.


Volodymyr Ariev
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments