gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Бігуса таки виведуть на чисту воду?

Пристебніться, аби не впасти: проект «Bihus.Info» звинуватили у виконанні заказухи - тобто матеріалу, зробленого з метою добути конкурентну перевагу у певних оборудках, або здійснення інформаційної атаки на конкретного посадовця.
І не просто на словах – а з певними доказами.
Слідкуйте за руками.

Є така компанія «Укравтодор». А у компанії «Укравтодор» є такий голова Олександр Кубраков.
А Олександр Кубраков нещодавно оголосив нові тендерні вимоги до фірм-підрядників для будівництва доріг, після яких перелік тих підрядників добряче поменшав.
І от «Bihus.Info» зробила передачу де описала як в «Укравтодорі», в результаті махінацій підрядників що залишилися, в трубу вилітають десятки мільярдів гривень та ще про чимало різних речей.
До речі – рекомендую, справді цікаво.


Проте, пан Кубраков так само не залишився в боргу і майже синхронно з «Bihus.Info» видав своє «розслідування» з записами голосів зацікавлених осіб, де ті обговорюють розслідування «Bihus.Info», спілкуються з журналістами проекту, а також обговорюють розміщення матеріалів на інших сайтах, як то на «Українській правді» (щирий привіт чесній-пречесній пані Мусаєвій), «Цензорі» (афігезний привіт не менш принциповому Бутусову) та «Наші гроші» (ще більший привіт моєму старому знайомцю Олексію Шалайському, який колись мріяв гамселити порохоботів ногами і виправдовував порушення кордону Саакашвілі).

Звертає на себе увагу кілька деталей.
Пан Кубраков пообіцяв передати всі наявні матеріали в правоохоронні органи, а відтак проект «Bihus.Info» реально може постати перед перспективами допитів і участі в дізнанні.
І якщо з’ясується, що замазуха справді мала місце – доречне питання: хто і за скільки замовив йому цикл передач про батька і сина Гладковських, які торпедували шанси Петра Порошенка обратися на другий термін?
З якою метою ті передачі робилися я не питаю – все і так зрозуміло.
Насмілюся нагадати, що в злочинах, закинутих Бігусом Гладковскому, контрольовані зеленими ДБР і Генпрокуратура та керована ніжно любимим гранітоїдами фігурантом реєстру корупціонерів НАБУ, знайшли велике і переконливе НІ ФІГА.
Справа, по якій Гладковського нині лякають змінами підозр – це геть чисто інша справа.

Те саме, взагалі з усіма підозрами - щодо Порошенка: ДБР вже певно зневірилася знайти бодай щось за період президентства Порошенка і викликає його на допити по справах про картини, яка відбулася в 2005 році.
Очевидно, скоро за неправильний перехід вулиці викличуть.

Заслуговує на увагу й те, що закинувши Бігусу виконання замазухи, факти оприлюднені в передачі «Bihus.Info» пан Кубраков не спростував ніяк.
Тобто, цілком можливо, що махінації справді мали місце. Тобто, що обмеження учасників тендерів на будівництво доріг – то таки справді корупція в чистому вигляді.

Бігус взявся доводити, що в «Укравтодорі» є корупція.
Керівник «Укравтодору» взявся доводити, що Бігус, УП, «Цензор» і «Наші гроші» виконували заказуху.
Питання – що в цих умовах взяти всім нам?
Нам – взяти філіжанку кави.
Після того, як ЗЕкоманда видавала за свої, досягнення в будівництві доріг часів президента Порошенка, я не маю ані найменшого співчуття до керівників «Укратодору». Тим більше - за них уже заповзято топить нардеп Дубінський, що саме собою – показник. Так само я не маю ані найменших сентиментів до «Bihus.Info».
Думаю, зараз як раз той самий випадок, коли кожен з них неймовірно зацікавлений довести, що інший – гидота.

Бажаю в цьому успіху їм усім.

Д.Калинчук (Вовнянко)
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments