gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

СЛОВ’ЯНСЬК. ОБЕРНУТА НА ЗРАДУ ПЕРЕМОГА

Позаяк знову засмерділо тезами "Якби Порох не випустив Гіркіна зі Слов'янська - не було б інтерв'ю" - знову дублюю свій же текст.
Задовбався вже насправді, та хіба мама винувата, що дитина дурнувата? Ширьте будь ласка - хай люди дізнаються правду.


П’ять років тому, частини Збройних сил і Національної гвардії звільнили місто Слов’янськ.
Без перебільшення, та подія сколихнула суспільство. За кілька місяців, Слов’янськ перетворився на справжній символ – і для нас, і для терористів ДиРи.
Звільнення Слов’янська символізувало перелом у війні – початок звільнення українських територій.
Звільнення Слов’янська зумовило можливість звільнення Рубіжного, Сіверодонецька, Лисичанська, Дебальцева, розблокування ДАП, рейд 95-ї бригади тилами терористів.
Але…


Були й ті, кого звільнення Слов’янська категорично не радувало.
Це були, по-перше Москва – звільнення Слов’янська викликало сильне невдоволення росіян, які чудово розуміли, що це – російська поразка.
По-друге – це терористи ДиРи: втрата Слов’янська їх сильно деморалізувала. «Нас обнадежили. Обнадежили и бросили. Красивые были слова Путина о защите русского народа, защите Новороссии. Но только слова» - поремствував того дня нинішній ватаг ДиРи Пушилін.
По-третє, звільнення Слов’янська украй розстроїло лідерів низки українських партій.
За президента Порошенка, сталися три перші перемоги української зброї від 1919 р. починаючи – звільнення Маріуполя, перемога в Донецькому аеропорту і звільнення Слов’янської агломерації.
Перемоги виводили політсилу Петра Порошенка у фаворити рейтингів. Цьому треба було запобігти.

Не минуло й доби, як про Слов’янськ поповзли гидотні побрехеньки. Всі їх, ми зараз чудово знаємо.

«Терористів Стрєлкова випустили зі Слов’янська навмисно».
Брехня.

Втеча терористів Стрєлкова-Гіркіна відбулася через кілька годин після втрати терористами Миколаївки і Артемівська. ЗСУ продовжували зачистку міст і бої з групами терористів, що рвалися з оточення полями. Співвідношення сил було 1800 українців проти приблизно 2000 бойовиків у Гіркіна. В тих умовах, ЗСУ і НГ не встигли повністю оточити місто – забракло буквально пари днів. Цим скористалися терористи.
Одну колону вони відправили на убій - прориватися через 5-й блокпост (там її розмазала українська арта).
А друга колона проскочила в Краматорськ в розрив між 4-м і 5-м блокпостами, в місцевості де з 4-го блокпосту її було не видно. Південніше Краматорська українська артилерія не діставала.


«Слов’янськ поміняли на Донецьк, який зайняла банда Стрєлкова».
Брехня.

Терористи ДиРи в Донецьку перебували задовго до приходу туди Гіркіна. 26 травня терористи Ходаковського і чеченці атакували Донецький аеропорт – і здобули в рило. У блокаді ДАП сидів до 26 липня – прорватися до аеропорту українське командування банально не мало сил. Бойовиками був укріплений пост ДАІ біля Ясинуватської розв’язки. На цей пост, водночас з виходом зі Слов’янська гіркінців, була виставлена посилена залога бойовиків прикритих ППО – український літак засік роботу радара, а бойовики показали на відео установку «Стріла-10» з відстріляними ракетами – тобто по українських літаках стріляли. Того ж дня терористи ДиРи з боку Донецька атакували ДАП.
Як можна було обміняти щось на Донецьк, який і так був під контролем бойовиків?


«Терористів не переслідували».
Брехня.

Того ж 5 липня ЗСУ і МВСУ звільнили Костянтинівку і Дружківку – це прямо по трасі, якою гіркінці тікали в Донецьк. Далі траса була під контролем бойовиків Безлера і Губарева.


«Терористів не намагалися атакувати з повітря».
Брехня. Намагалися.

По банді Гіркіна працювала авіація Сектору С – всі П’ЯТЬ літаків. Більше – не було.
Водночас, з втечею гіркінців зі Слов’янська, терористи атакували ДАП і аеропорт біля Луганська – обидва сиділи в оточенні і обидва теж прикривала авіація, під ЛАП знищили кілька машин терористів.
Колона гіркінців пересувалася на звичайних цивільних авто, мікроавтобусах і автобусах, які з неба виглядали власне цивільними авто. Техніка гіркінців могла пересуватися другорядними шляхами і ховатися від літаків у населених пунктах (їх там до біса) та під деревами. Проте існують дані, що ніякої бойової техніки зі Слов’янська терористи взагалі не вивели, бо ролик, викладений на Ютуб, - був постановкою, знятою біля Донецька.


«Гіркін домовився з українським командуванням».
Брехня.

Гіркін не міг з ним домовитися – 4 липня Гіркіна взагалі не було в Слов’янську. Того дня він справді домовлявся, але не з українським командуванням, а з Бесом-Безлером у Горлівці (вони вщент посварилися), а потім з Пушиліним і Губаревим у Донецьку.


Всі п’ять років про це говорили.
Це пояснювали. Це розповідали. Але…
Коли команді Порошенка дорікають неякісною інформаційною політикою, завжди забувають про інший бік медалі – про громадян, які замість розібратися, готові вірити про свою владу у будь-яку брехню.


Дмитро Вовнянко
Tags: Слов"янськ, гіркін
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments