gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Вовочка ЗЕ "поборов" олігархів: атомні електростанції зупиняють роботу. Тарифи зростуть

Уряд ухвалив рішення зменшити потужності державних атомних електростанцій, і збільшити закупівлі у вугільних ТЕС, які належать приватній компанії-монополістці ДТЕК олігарха Рината Ахметова.
До слова, державні АЕС дають найдешевшу електроенергію, а закупівля у приватників - коштуватиме дорого.

– Ми здивовані таким рішенням, адже це - найдешевший вид генерації і до чого це призведе? Звичайно, це призведе до підвищення тарифу для населення і для промисловості, – сказала експерт в галузі і екссекретарка комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Вікторія Войціцька.
Уряд планує вже 10 травня призупинити роботу трьох блоків АЕС і знизити потужності ще п’яти блоків.
Через це, Україна втратить 40% найдешевшої електроенергії, і повинна буде закуповувати її дорожче в три рази.


Завжди такі схеми пояснюються красивими словами. Але схема – це схема. Генерація атомних електростанцій повинні включатися в першу чергу, тому що вона є найдешешвша. А найдорожча повинна включатися після дешевших.
На думку експертів, рішення Кабміну може не тільки погіршити стан державної економіки, а й вплинути на екологію. Атомна енергія, від якої хочуть відмовитися, є найчистішим способом видобутку електроенергії.
Перейти хочуть на спалювання вугілля.

– Вугілля спалюється на радянських ТЕС, які ніхто не модернізував останнім часом. ККД бажає кращого. Тому дивує таке рішення уряду, – сказав заступник голови комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олег Семінський.
Наслідки рішення уряду, якщо воно все ж буде втілене, відчує кожен українець. Це відіб’ється на комунальних платіжках і цінах в магазинах.
– Все це, як ланцюгова реакція, призведе до того, що по ланцюжку зі збільшенням ціни на електроенергію буде збільшуватися і ціна для кінцевого споживача. І це насправді шлях до повної економічної катастрофи для країни, – сказала Войціцька.

«Хуже нє будєт», «кінець епохи бідності»!!!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 3 comments