gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Лютi новини

1. Про мову.
"Повернення до розгляду мовного закону "слуги" Бужанського - це чергова атака на українську мову та спроба відволікти увагу суспільства від економічних провалів влади",- Микола Княжицький.
А Ви пам'ятаєте, що до 2006 року, в кінотеатрах не було української?
Україна просто показувала російський дубляж з Московії. Речі, які зараз нам здаються звичними, з'явилися лише в 2006 році (спершу з квотами). А "Тачки" - один з перших мультфільмів, що вийшов з українським дубляжем.

Русскіє кажуть Колобок, а не Кругобок, розставляють крапки над і, печуть сирники з творога, святкують вербну недiлю та "стирают в прачечной", бо "українську мову придумав австрійський генштаб".
Русскіє - це компот з Чудь, Лівь, Водь, Ямь, Чухна, Вєсь, Пєрьм, Мурома, Мордва, Мокша, Мещера, Чєрєміси, Югра, Пєчора, Карєль, Зирянь, Єрза, Самоядь.
Доречi, слово компот - теж не русскоє.

Цi дикуни не мали жодних законів, звичаїв, ані звичайної моралі. Жили в землянках, їли сире м'ясо і рибу, не знали рільництва. Крім того, не гидували посмакувати одне одним.
Оті, що називаються Самоядь (самоїди, тобто людожери, канібали) - це була збірна назва всіх народів угро-фінської групи. Саме за канібалізм, цивілізовані греки називали предків сучасних кацапів - андрофагами.
Андрофаг - це людожер грецькою.
Тисячі років еволюціі пройшли повз них, вони і зараз тільки так в містах живуть. На захід від тих Угро-фінів, жили предки теперішніх Білорусів та Литовців. На сумежних землях, вони змішувалися з Угро-фінамі і розчинялися без сліду в угро-фінському морі.


З появою Російської Імперії на території сучасної України, почалася масштабна примусова асиміляція i тривала вона допоки не згинув совок. За цi майже 300 рокiв, було введено захмарну кiлькiсть заборон на вживання української мови. Примусова асиміляція - це зтертя генетичного коду.
Головний чинник генетичного коду - це мова.
Мова - це ідентифікація нації.

I ось пiсля 5-ти рокiв вiдродження мови, "народнi слуги" взялися за старе. Хай йому грець, муляє їм одне мiсце, хоч кіл на голові теши.

2. В мене є Мрія, і це комерційна пропозиція. Зеленський — завжди в Епіцентрі подій.
З Мрією і Хатіко Зеленським, не все так однозначно.
Як з'ясувалося, сертифікат на ці маски і костюми, який "Епіцентр" розмістив у себе на сайті - фальшивий.
Фактично, Зеленський під телекамери зустрічав контрафакт і контрабанду для реалізації в Епіцентрі Гереги.
Доставку вантажу для Епіцентру під камери зробив би і Янукович.
Але Герезi це обійшлося б у 50 + 1% акцій його бiзнесу. Але наш нинішній - не такий!

Він зробив це безкоштовно. Що з дурника взяти?
Особливої вишуканістi ситуації з Епіцентром і Хатiко додає той факт, що Епіцентр вiльно себе почуває в окупованому Криму і Донецьку (Новацентр і Галактика, відповідно). Податки в бюджет агресора і окупанта, ну і прутень на санкції - це дрібниця. Головне, що "не барига" і "не липецька фабрика"?


Знаю, мене читають прихильники Зеленського. В мене до вас питання. Є бодай щось, в чому вами обрана влада не обісралась за увесь час каденції? Що-небудь, що можна підняти на знамена і пишатись зробленим?
За майже рік, ну?
Має ж бути бодай що небудь, бо я - не знаходжу.


3. Якщо у вас горить від кастрюлі на голові у вчительки, - вітаю, вас вз*їбала ruso turisto.
За вчительку історії буду рвать любого, як тільки зможу. Не дивлячись на стать, вік, релігійну приналежність та процентне співвідношення на аватарці.
Обгрунтування:
- це чи не єдина з вчителів, яка прямо називає російську агресію - агресією, російську окупацію - окупацією;
- вона дає зрозуміти, що росія хитрий, підлий, цинічний ворог, а не несе в бошки про "брацкій народ і політіков".
Тепер щодо кастрюль.
Це урок ІСТОРІЇ. I це було. Нагадать той день, коли з предметами кухонного реманенту вийшли як прості люди, різного віку, так і політики, чим ще більше привернули увагу світової спільноти до диктаторських законів 16-го січня?
І вчитель наглядно продемонструвала:

- що любі методи, які діють - підходять;
- що не треба стидатись того, чим можна і треба пишатись.
Так, кастрюлями в тому разі.
Це частина подій, яка змінила хід подій, і не потрiбно потурати росiйским наративам, відхрещуючись, або сором'язливо відвертаючи очі. Треба памятати ВСЕ.
Треба пишатись УСІМ, що мало пряме відношення до Революції Гідності.


4. Сядуть усi.
Вятрович - просто красунчик. Суд задовольнив скаргу Вятровича, і зобов'язав СБУ зареєструвати провадження щодо Кучми та Єрмака стосовно їхньої державної зради.
Крапля камінь точить.
Все це - дорозслідується після зміни влади ЗЕ.


P.S. Все буде Україна! Я дізнавався ...
Слава Україні!


И.Лютый
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments