gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Ні, Мосейчучки-Скрипіни-Бутусови - не прозріли, не радійте

Прочитав свіжий допис від Наташки Мосейчук (та сама, з Г+Г).
Посилання.Такі дописи - пішли валом.
І саме від тих, хто рік-півтора тому брехав про страшну корупцію, кричав про бабушок з пів-вареника, про кунги на передовій, і про те що "Порошенко винен у всьому". Вони співали про «нового Рейгана» і «хуже нє будєт».
Всі знають їх призвіща: Бутусови, Скрипіни, Дроздови, Співаки, Кочеткови, Сініцини, Ходзи, Боріслав Берези… довго перераховувати.

І це мене насторожує.
Тому що:

1. Я НЕ ВІРЮ, що вони прозріли. Вони продовжують виконувати команди, реалізовують чиюсь стратегію;

2. Вони вперто не визнають реальні досягнення влади системних патріотів-державників 2014-19 років. Не те що не визнають, не бачать. Не хочуть бачити. Їх тикаєш писком, а вони відвертаються. Хоча люди, які вважають себе елітою: журналістами, політологами, експертами – ЗОБОВ’ЯЗАНІ бачити головне за другорядним. Це їх робота в суспільстві. А вони не хочуть. Тобто в цьому продовжують брехати;

3. Вони не пропонують ніякої державницької альтернативи. Тобто вони намагаються вести українців… в нікуди. В розгубленість, розчарування і хаос.

Просте питання: для чого?
В мене напрошується єдиний варіант: ведуть до масових, хаотичних, некерованих, беззмістовних заворушень. Які планують направляти оцими псевдо елітами. До масової внутрішньої бійні, яку кремль хоче перетворити на тотальну громадянську війну.
А якщо ні, то подібні дописи від подібних авторів мають починатись словами:
"Вибачте, люди. Два роки тому я дуже помилявся і вводив в оману всіх вас. Я несвідомо поширював наклепи на людей, які справді багато зробили для держави, для її незалежності, захисту, мови, віри, які витягли з прірви економіку, реально зменшили корупцію, почали ставити олігархів в рамки закону Пробачте, якщо можете. Ось наслідки моєї глупоти...."
Далі - отой допис, який написала Мосейчучка.
І в кінці: "Потрібно зробити все можливе, щоб повернути назад патріотів-державників, владу зразка 2014-19 років, яка єдина дотримувалась державницьких принципів".


Без цього, такі люди не мають права писати НІЧОГО.
Просто не мають морального права.


Костюк Олександр
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment