gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Про Ілона Маска, Петра Порошенко, та про підлість журнашльондр

Розповім я вам цікаву історію.
Одна відома, багата і вельми впливова особа вирішила поставити в клініки апарати ШВЛ, аби допомогти лікарям боротися з пандемією COVID-19.
І поставила.
За що здобула «атвєтку» від центральної преси, яка звинуватила багату й впливову особу, що вона поставила "всього лише пару апаратів задля гучного піару".


Багата і впливова особа на це надала список лікарень, в які вона поставила апарати. Вийшло - багато: і лікарень, і апаратів. На це, центральна преса заголосила, що «клятий барига» наживається на нещасних медиках під час епідемії – ніби апарати він не подарував, а продав лікарням.
На що багата і впливова особа надала докази, що нічого подібного – апарати були надані цілковито безкоштовно.


Тоді центральна преса погнала ще одну чорнуху, про те що апарати щось там недокачують і взагалі – непотріб.
На що знову таки відповіли вже медики, які підтвердили, що апарати - як раз ті, що їм треба, а якщо в когось щось не працює – можна для початку прочитати інструкцію, а не зразу бігти в ЗМІ.


Звісно, все відбувалося набагато складніше і з купою нюансів, але в загальних рисах картина – от така.
Звали цю багату і впливову особу… ні, не Петро Порошенко.
Її звали Ілон Маск.
Той самий – засновник компанії «Тесла».
Саме він потрапив під таку от роздачу, що чітко вкладається в стару українську приказку: «За моє жито – мене ж і побито».


У Порошенка - ситуація схожа.
Його фонд привозить десятки тисяч захисних костюмів, аби допомогти лікарям… А ще - маски, окуляри, ренген-апарати, апарати ШВЛ…
Порошенко робить все те, що взагалі-то мусила робити держава.
Отой прем’єр, за якого президенту було не соромно.
Отой міністр МОЗ, яка «може піти на карантин аби заспокоїти людей», замість бити на сполох про пандемію і вибивати закупівлю тест-систем. Або подати у відставку, якщо в уряді – типи які не розуміють небезпеки пандемії.


Ще на офісі політисили Петра Порошенка збираються волонтери аби пакувати харчові набори для пенсіонерів та осіб матеріально незабезпечених. Ще тисячі волонтерів розвозять і розподіляють ті харчові набори по ВСІЙ Україні.

Яка реакція суспільства?
Гидотна невдячність. Мережі і ЗМІ киплять гидким: «Та то все – піар!», «Та не тільки він допомагає?!», «А чому він не зробив, аби в країні було все ідеально?»
Хороше питання.
А чого ж зелена команда за рік не поліпшила стан у медицині?
А чому кожен з тих критиків досі не зробив з себе Сергія Григоровича (розробника гри «Козаки») або Романа Коваленка (одного з творців БПЛА «Лелека»)?


Мені ще подобаються просторікування: «Він накрав мільйони – тепер копійки жертвує». Супер!
Вже цілий рік, бодай якісь докази цих «крадіжок», шукає вже другий за переліком зелений генпрокурор – і не знайшли нічого!
От взагалі – НІЧОГО.

Вже другого зеленого генпрокурора, одіозний Андрій Портнов оголошує таємним прибічником Порошенка, бо інакше доведеться визнати що сам він – брехун і казкар.
Але хіба для таких пліткарів то – довід? Багата і впливова особа для них позитивною бути не може – більшовизм у їхніх мізках жорстко тримає оборону.
Якщо факти ламають їм картину світу – тим гірше для фактів.


Але, як бачимо – не тільки в Україні такі проблеми.
І не тільки у Петра Порошенка. Можна довго просторікувати про несправедливість світу, про довічну заздрість до багатих і успішних з боку тих, хто все життя чекає «щучого веління». Що такі очікування – шлях в нікуди.

Говорити можна, а толку? Людям допомога потрібна тут і зараз.
І люди дії, такі як Ілон Маск та Петро Порошенко, її надають – хто на скільки здатен.

Бо озиратися на роти, з яких смердить – непродуктивно.

Д. Калинчук (Вовнянко)
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments