gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Я цього точно не забуду

Луценко пробув Генпрокурором десь три роки.
Враховуючи, що загальна вартість конфіскованих та повернених державі за цей період прокуратурою активів, складає 4 мільярди баксів, то виходить, що в середньому на квартал, підлеглі «Порошенківського кума, гаркавого Луцика, алкаша без освіти» щоквартально добували для країни понад 100 мільйонів доларів.
І весь цей час у країні не залишалося праски чи міксера, з яких не доносився б несамовитий вий про жахливу владу бариг, які не борються з корупцією.
Єдиною антикорупційною надією проголошувалися НАБУ та нові обличчя (зеленої влади).

Пройшов рік після перемоги Зеленського на виборах, і понад півроку - після взяття ним Парламенту.
Державне Казначейство повідомило, що за перший квартал 2020 року, воно отримало конфіскованих коштів (як результат роботи всіх разом правоохоронних органів) - 14 000 гривень (трохи більше 500 баксів).
І що?
«На всіх язиках все мовчить - бо благоденствує».

Дорогі українські журналісти, грантові антикорупційні активісти та їхні покровителі з числа дипломатів, котрі так доклалися до створення Україні образу найкорумпованішої держави світу, а зараз - позапихали в сраку один одному свої роздвоєні язики!
Ви - безчесні лицемірні продажні підараси, які поставили Україну на межу виживання, і я не думаю, що зможу колись це забути.
Як і багато інших українців.

Karl Volokh
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments