gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Про журнашлюх, які вдягнулися у вишиванки, але по суті - є ворогами

Бутусови, Дроздови, Яроші, Валєтови, Касьянови, Томенки, Сініціни, різні Іванови, Скрипіни, Яневські – всіх не перерахуєш.
Всі вони вкрай патріотичні, переживають за Україну, дуже стурбовані. Медіапростір заповнений їх опусами,дуже патріотичними, з переживанням за долю України.

Так, Україна знову на краю прірви, як у 2014-му. Так, руйнуються всі здобутки попередніх 5 років. Так, послаблюється армія, відбувається здача державних інтересів (пропозиції про воду в Крим, намагання всіма способами протягти суб’єктність ОРДЛО і прямі переговори Україна-ОРДЛО). Так, валиться економіка та фінанси. Так, відбувається повний хаос в управлінні.
І як же так вийшло?
А вийшло так, що
саме ви, патріотичні, стурбовані і в білих пальто знищували команду патріотів-державників, розчищаючи тим самим дорогу для приходу до влади нездарних, зрадливих дилетантів.
Якими способами?


1.Наклепами.
Давайте називати речі своїми іменами. Ви поширювали ні що інше, як НАКЛЕПИ. Про «баригу», «розкрадання», «офшори», «небачену корупцію», «збагачення Порошенко», «Свинарчуків», «Ротердам+». Так, це справді брехня і наклепи, які ви абсолютно свідомо поширювали. Тому що всі ці справи розвалилися. Тому що навіть ручні прокурори не наважуються підписати обвинувачення.
Тому що "Ротердам+" - виявився кращою ціною. Ви, хлопчики, саме ви брехали. Свідомо.
Брехали про «армію платних порохоботів», хоча насправді ніяких порохоботів немає - є українські патріоти-державники. Брехали про збагачення Пороха, хоча відбулося зменшення його статків. (Для цього достатньо подивитися дані у журналі "Форбс" за 2013 рік - статки Пороха складали 1,5 млрд. доларів, а вже у 2019 році, за даними того самого "Форбс", статки Пороха впали до 0,6 млрд. доларів. Оце так Порох "обкрадав країну", що ЗБІДНІВ У ТРИ РАЗИ!)
Ви брехали про "зубожіння", хоча при Пороху росли ВВП, бюджет і доходи населення – і це в умовах війни.
Ви брехали про Іловайськ, який самі і організували.


2. Методом «все не так».
«Армія гола-боса». «Гдє європєйскіє пєнсії і зарплати»? «Олігархі, баригі»!«Надто повільні реформи». «Неправильні кадри». А ви можете швидше? Одягти, підняти, реформувати? Так, Порошенко не привіз з Марсу расу кристально чистих суперістот-управлінців. Він працював з нашими людьми,продуктом 300-річного рабства. Робив справу в умовах, коли майже ні на кого не можна було опертись. У вас є кращі кадри? В умовах коли ВИ ставили підніжки та плювали в спину, команда патріотів-державників одягла, нагодувала, забезпечила і озброїла армію. Консолідувала міжнародну підтримку. Витягла з прірви економіку. На порядок зменшили рівень корупції в найбільш корумпованих сферах: енергетиці, ПДВ, держзакупівлях. Отримала безвіз. Вперше в історії України отримали свою Українську церкву. Ви, стурбовані патріоти, цього не бачите? Надзвичайно зручна позиція. Над процесом. Сидячи в шезлонгу в білому пальті і дивлячись на брудних людей, які копають котлован, заливають фундамент, носять цеглу. «Ну хто ж так копає? Фі, які вони брудні! Фундамент нерівний! Бери побільше цегли!»


3. А хіба це не ви казали одуреному народові, що «хужє нє будєт»?
Розказували байки про Рейгана, про «молодих, чесних і внє політікі»?
Про «нєт нікакой завісімості новой команди от крємля і коломойского»?
Ви, хлопчики, ви.
Стало «хужє», чи не так?
Будуть ваші вибачення? Визнання того, що ви зруйнували «не таку» владу патріотів державників? Зруйнували свідомо, чудово розуміючи, що державницької альтернативи немає.
Що на місце зруйнованого прийде бригада путіна-коломойського-95 квартала?
Буде визнання своїх помилок і брехні?
Ні, ви знову в опозиції, дуже патріотичні і в білих польтах.


4. А зараз ви придумали ще одну ієзуїтьську тезу.
Ну, не ви придумали. Для вас придумали там, де ці тези генерують. Мовляв, це ж Порошенко винний, що до влади прийшла команда нездарних коміків. Тому що все робив не так. Неправильно. Розчарував, мовляв, народ. Ні, хлопчики. Це ВИ годували народ брехнею та зрадою.
Це ви затуманювали народу мізки.
Це ви руйнували «не таку» державницьку владу, знаючи що альтернативи немає.
Це саме ВИ, а не Порошенко, винні в одурманені народу 95-м кварталом.


5. Зараз ви гарно критикуєте владу узеленських.
Не забуваючи при цьому ОБОВ’ЯЗКОВО накинути брехливого лайна та звичних наклепів на патріотів-державників. Критикуєте правильно, країна справді на межі. Наївні люди з короткою пам’ятью читають і поширюють ваші дописи.
От тільки ви НЕ ПРОПОНУЄТЕ ніякої державницької альтернативи. Чи ми маємо вважати справжньою державницькою альтернативою наших «націоналістов» з більшовицькою ідеологією?
УКРОП коломойського?
Заїжджих гастролерів-реформаторів?
Вєчно молодую газову принцесу?
Гебешних Смєшка та Гриценка?
Чи може крєпкіх хозяйствєнніков з ОПЗЖ?
Який шлях ви, в білих пальтах, нам пропонуєте?


А ніякий.
Ваше завдання – відвернути брехнею та наклепами народ від єдиної існуючої в Україні державницької політичної сили.
Яка має чітку ідеологію, розуміння процесів, досвід, уміння, реальні зроблені справи. От заради цього ви й стараєтесь.

Вам і вашим спонсорам потрібно щоб:
- українці остаточно розчарувалися у власній державі;
- щоб українці були повністю дезорієнтовані і, розчарувавшись в підсунутих їм кремлем та союзними йому олігархами владі, НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПОВЕРНУЛИСЯ до справжніх державників;
- для того, щоб економічний та політичний колапс (у створенні якого ви, саме ви приймали активну участь) вилився в стихійний, некерований, хаотичний бунт. У внутрішню бійню, яку будуть направляти Бєлєцкіє, Яроші, Сініцини, Бутусови та Іванови.
Тому ви для мене ніякі не націоналісти, не журналісти і не експерти. І з критикою влади узеленських мають право виступати ті лідери думки, справжні представники української еліти, які ДО обрання 95-кварталу попереджали про страшну небезпеку такого вибору.
Які, критикуючи, пропонують реальну державницьку альтернативу, справжній, реалістичний шлях виходу України з глухого кута, в який ви його завели.

_____________
Є такий блогер Юрій Бутусов.

Зараз з нього потоком сиплються викривальні дописи про владу ЗЕленських, про справді страшні провали цієї влади буквально по всіх напрямках діяльності: оборона, міжнародні відносини, економіка, фінанси.
Бутусов продукує дуже емоційні дописи на цю багату, насправді, тему.
Рве на собі волосики, розказуючи про прірву, перед якою стоїть Україна.
Що ж, тут він правий. Україна справді перед прірвою.


От тільки хочеться запитати вічного опозиціонера, загорнутого в незаплямоване біле пальто Бутусова.
А для чого ж ти тоді знищував владу українських патріотів-державників, за яких постала з руїн армія, піднялася з руїн економіка, ріс ВВП, бюджет, наповнювалася скарбниця, піднімався рівень життя, була потужна міжнародна підтримка?
А для чого ти 5 років носився з Іловайською поразкою, яку сам же і організував - вкупі з Коломойським, Корбаном та Хомчаком? Звинувативши при тому Муженка і Порошенка?
Він там у себе розказує, що «Порошенко сам сєбя топіл. Нєправільно вьол сєбя с протівнікамі. Окружіл сєбя подлізамі. Нєправільная кадровая палітіка».
Ну, не догодив Порошенко Бутусову. Недостатньо чистим було в Порошенка пальто, в якихось таких плямах і кіптяві.
І це дуже не подобається витонченному, глибоко інтелігентному експерту Бутусову.
Неправильно Порошенко реверанси робив.

Щоправда, неправильні реверанси, погана кадрова політика, «подлізи» і «сам себе топив» - не завадило Порошенку підняти армію, економіку, ВВП, бюджет, скарбницю,рівень життя, міжнародну підтримку, євроасоціацію, безвіз, українську церкву.
Так, він це все зробив. Але, на думку Бутусова – нєкрасіво, нєправільно. Не так.

Хоча, ЯК  САМЕ потрібно робити, великий «експерт» не розказує.
А тим більше - не показує на власному прикладі.
Ні, він одного разу спробував, і організував разом з Каломойським і Корбаном Іловайську операцію. Чим вона закінчилося - відомо. Потім Бутусик ловко перевів стрілки на Муженка та Порошенка. І загорнувся у біле пальто.


А ще,поширювачам дуже обурених дописів Бутусова, хочу привести кілька ДОСЛІВНИХ цитат з цього великого "експерта". Просто потрібно мати гарну пам'ять:

«Зеленский не является марионеткой. Решения президент принимает лично, пропуская информацию через фильтры восприятия приглашенных экспертов и своих доверенных лиц».
«В ближнем круге на постоянном контакте и всегда близ президента - Андрей Богдан, Сергей Шефир. Не рядом, но на постоянном контакте глава СБУ Иван Баканов. Есть доверенные лица, закрепленные за узкими направлениями – Андрей Ермак, например. Шкала их близости и влиятельности определяется не функциональными обязанностями – а личным доверием. Президент не отдал власть кому-то на откуп. Зеленским не управляет Богдан, Коломойский, Аваков, – в этой команде решающее слово только за ним»

«Слуга народа" в Верховной Раде сформирована из энергичных и амбициозных людей, которые не имеют опыта, но зато готовы на первом этапе без рассуждений реализовать планы президента по первоочередным реформам.»
«Он не спешит раздавать полномочия, а делегирует доверенным людям определенные задачи, стараясь услышать отражение информационного сигнала»
«Зеленский сформировал новое правительство (Гончарука мається на увазі) как правительство эффективных коммуникаторов. У них нет своей глубокой политической истории, но имеют самостоятельную репутацию в обществе, всех их легко снять, если они не справятся. Правительство просто блестящее по известным в фейсбуке именам, которые стали известны благодаря сотрудничеству с властями за последние 5 лет, и это правительство заслуженно вызывает большие надежды»
«Особым приоритетом для Зеленского является внешняя политика. Он хочет легитимизировать себя как политического лидера в Украине во многом через признание за рубежом. Все слухи о пророссйском векторе отброшены – Зеленский искренне добивается мира и прекращения огня с РФ, но не любой ценой, он не собирается сдавать страну и усиливает отношения с Западом по всем направлениям. Президент хочет быть "принятым в клуб". И Запад готов с ним работать, и озвучивать самую широкую поддержку»
«Зеленский интуитивно понимает необходимость строить мобилизационные проекты, и в каждой ключевой сфере управления он старается создать один такой проект, который может стать личной победой его лично и его команды.»
«Зеленский перезагрузкой власти и введением в нее известных своей публичной историей людей совершил настоящий эволюционный скачок для нашей политики. Зеленский открыл для Украины новое окно возможностей»
«А Зеленский такой травли (мається на увазі його візит до Львову) не заслуживает, потому что он действительно выступал перед бойцами в зоне АТО с концертами в 2014-м, и это имело тогда большое значение, и "95-й квартал" сделал немало очень смешных номеров, которые высмеивают Путина и его банду, и "95-й квартал" жертвовал свои средства на помощь армии.»
«Владимир Зеленский в 2014-м году был популярным актером в России, снимался там регулярно в различных проектах, зарабатывал большие деньги. Он все это сразу бросил, в отличие от многих других украинских артистов, бизнесменов и политиков.»

Цікаво, як це в’яжеться з нинішніми обуреними дописами?

О.Костюк
Tags: бутусов, дроздов, скрипін, яневський
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments