gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Ви, ЗЕбіли, "зробили це РАЗОМ" - ваша ЗЕ-влада постачатиме воду банді Путлера в Криму

Первое заявление Дениса Шмыгаля в качестве премьер-министра.
Он поддержал подачу воды в Крым.
"Вопрос подачи воды в оккупированный Крым – это не вопрос торговли с оккупантом, это не вопрос какого-то бизнеса, это вопрос гуманитарной ответственности перед людьми, которые живут в Крыму. Неподача туда воды приведет к гуманитарной катастрофе. Мы не перекроем воду для украинцев. Мы не можем не давать воду украинцам", - сказал Шмыгаль в эфире программы "Право на власть" на телеканале "1+1" в четверг вечером.

Всем идиотам в "белых пальто", которые кудахчут "это правильно", хотелось бы напомнить о Женевской конвенции от 12 августа 1949 года, о защите гражданского населения во время войны, согласно которой, обязанности обеспечивать местное население продуктами, в том числе И ВОДОЙ - возлагается НА ОККУПАНТА!
Статья 55 Конвенции гласит:
"Оккупирующее государство обязано при помощи всех имеющихся средств обеспечить снабжение гражданского населения продовольствием и санитарными материалами. Она должна, в частности, ввозить необходимые съестные припасы, санитарные материалы и другие предметы в тех случаях, когда ресурсы оккупированной территории будут недостаточны".
__________

Можу вас привітати з вибором, голосувальники за ЗЕлених. Я - про ту, нібито "патріотичну" частину.
Бо я вас попереджав, що в епоху діджиталізації ваш ідіотизм на виборах 2019 року - буде для вас соромом на все життя, який ви не змиєте.
Ось тут зрадники в особі новоприставленого зібралися подавати воду в Крим під абсолютно надуманою причиною.
Міжнародне право, яке покладає відповідальність за соціальну, гуманітарну і будь-яку іншу ситуацію на окупанта, покладає її не випадково.
Бо:

1) держава, в території якої окупували, навіть забезпечуючи своїх громадян, не може гарантувати правильний розподіл ресурсів, не може гарантувати, що ресурси до них дійдуть, не може забезпечити справедливість і законність.
Інакше кажучи: ми ніяк не можемо гарантувати чи контролювати процес постачання води, і не знаємо, куди вона потрапить: громадянину, чи на військову базу окупанта.

2) логіка подібних дій влади, територію якої окупували, є дефектною. Адже окупант може далі і далі окуповувати території, а фінансувати це будуть громадяни країни, яку окуповують.
Інакше кажучи: давайте їм ще за кримський міст заплатимо, за побудовані незаконно електростанції - бо це ж теж можна пояснити як "соціальну кризу". Давайте побудуємо на окупованому Донбасі заводи, орки старі розпиляли і вивезли в росію, а без цього там соціальна криза і наші громадяни.

3) досить дивно виглядає таке картонне переживання за долю наших громадян в частині води. А що, наприклад, в частині законності? Свободи слова? Свободи віросповідання і релігії?
Не садять в тюрму кримських татар, не переслідують патріотів за прапор чи ще щось?
Чому товаріщь шмигаль не переживає за цю складову життя наших громадян?

Чому переживає тільки за відсутність води на військових базах?
Інакше кажучи: те, що говорить товаріщь Шмигаль, всупереч нормам міжнародного права, здорового глузду і військово-політичної ситуації, має чіткі ознаки колабораціонізму і державної зради.
І ви зробили це разом.
М.Лемберг
_________________________
...Щиро вітаю вас, "патріоти", які обливали брудом Пороха, верещали про "договорнячки", "торгівлю на крові"!
Ви досягли того, чого хотіли!
"Бариги" більше нема біля штурвала... правда, "торгівля на крові" таки звідкись взялася, - і то не вигадана, а СПРАВЖНЯ.
Але ж то фігня, правда, "патріоти"?
Головне, що не Порошенко, правда, придурки?!
Я добре пам"ятаю, як ви, гниди, волали: "Ми обрали ЗЄлю, але ми контролювати його будемо. Єслі шо - вийдемо на Майдан, досвід у нас є..."
Ну, і як там "контроль" ваш поживає?
Заєбца усьо?
Скільки раз на Майдан вже вийшли?
І саме головне - як там досягнення?
Вам же, зрадники, жити з цією ганьбою довіку!
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments