Йобнврот!Сука, яке ж воно ТУПЕ! Та на фоні цього дебіла-наркомана, навіть ЯнукОвоч - таки проФФесор!
Президенту (!!!) немає часу думати!!!
Немає часу думати СТРАТЕГІЧНО!!!
Так якого ж х@я ти ліз у це крісло, йобаний ти хробак???
Президент тільки те і має робити на своїй посаді – ДУМАТИ, СУКА, СТРАТЕГІЧНО!
Йбаний ти ЗЕлупень!