gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

ЗЕ-ідіоти беруть приклад з Рашки) Іноземні інвестори тікатимуть ще швидше


У Раді хочуть ввести 20% податок на послуги від Youtube, Google, Facebook та інших корпорацій.
Подорожчання на 20% (ПДВ) можуть відбутися з будь-якими послугами, які споживач отримує через інтернет від компаній-нерезидентів (міжнародні корпорації накшталт Youtube, Netflix, Google, Apple, AliExpress тощо)

Ірина Фріз:
Побачила сьогодні новину про законопроєкт №2634 “слуги” Данила Гетманцева щодо оподаткування Google, Facebook, Apple та інших.
Не повірила. Подумала, що дискредитують “слуг”.
Перевірила. Законопроєкт дійсно є…
І це неймовірний, як то кажуть, зашквар.

Почнемо з того, що в пояснювальної записці міститься посилання на досвід Росії, Білорусі, Казахстану.
Запозичувати досвід на батьківщині “Чебурашки”, справа, звичайно, складна. Загалом це все, що потрібно знати про джерела натхнення депутатів від “слуг”.
Але все ж варто зупинитися на тому, чому ініціатива Гетьманцева – це дно.


По-перше, в США та ЄС оподаткування електронних послуг обґрунтовано тим, що компанії, що їх надають, є  резидентами (принаймні мають філії).
По-друге, перелічені компанії – це лідери світового ринку. І, якщо “слуги” вирішили прибрати ці компанії з вітчизняного ринку, чим все це й закінчиться, то вони мають розуміти, ким вони це замінять.
Аналогів таких продуктів у нас немає.
Можливо, виганяючи Facebook, Гетманцев прагне повернути в Україну “Однокласників” та “ВКонтактє”?


Навіть не можу собі уявити створення переліку продуктів, оплата за які буде відслідковуватися банківськими установами, підсумовуватися та відправлятися в штаб-квартири відомих компаній у вигляді рахунків.
Спочатку спробуйте створити умови, щоби такі компанії відкрили філіали в Україні, тоді вони автоматично стануть платниками податків.
В іншому випадку, результатом стане підвищення вартості якісних продуктів саме для українців, а ще гірше, – купувати доведеться через Росію, тому що сервіс для України буде закритий.


Сьогодні в американських Read more...Collapse )
Subscribe

 • ЗЕлений дебіл не здатен робити висновки. І це є добре)

  Зеленський пішов на загострення, і це добре. Той випадок, коли краще жахливий кінець, ніж жах без кінця. Та сама дорога, якою ми вже раз пройшлися,…

 • Сам себе покарав...причому, двічі)))

  Голова МЗС Угорщини Петер Сійярто може не потрапити на ГенеральнуАсамблею ООН через те, що був вакцинований кацапським "Спутніком V",…

 • Sharp`s review

  За бортом українського корабля знов неспокійно - штормить. Розглянемо деякі події, які можуть впливати на нашу країну у найближчому майбутньому.…

 • Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments