gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

SHARP`s REVIEW 21.01.2020

1. ...і знову загинув український боєць.
NB🔸 І знову у генштабі не напишуть, що це трапилось у місці, де відбулось "розведення".
І знову не буде телебачення та пафосних речей.
Ці загиблі для нинішньої влади зайві, бо вони не вписуються у картину "миру" з Путіним. Ми ж пам`ятаємо кожного...


2. Адвокат Януковича офіційно став першим заступником директора ДБР, а Неля Штепа отримала від України компенсацію.
NB🔸 Азірова вам у печінку та Портнова у ребро... Добре мастяться на хліб ваші здобутки, "зелена більшість"? З такими темпами ця "більшість" почне шукати винних у своїй перемозі, а потім просто розчиниться у зеленому тумані - як свого часу розчинилась "більшість", що голосувала за Януковича. Країна рано чи пізно випливе, але мені завжди муляло - в якому місці організму знаходиться оперативна пам`ять цієї "більшості"? Вважайте, підказав тему дисертації для майбутнього покоління українських вчених.)

3. Порошенко не отримавши повісток, сам прийшов за ними у ДБР.
NB🔸Здається, Петро Олексійович вже починає стібатись з цих "професіоналів", одночасно роз`яснюючи їм ази роботи. Хай би ще зайшов зі своєю абеткою у міністерства оборони, закордонних справ та економіки - там теж повний швах. Понабирали дальтоніків, які замість синьо-жовтого тільки зелене навкруги бачать...

4. Держава не платитиме за поїздку нардепів на форум у Давос, – Разумков.
NB🔸 Хіба питання у цьому? Хоча у цьому також, але чому у період, який регламентом визначений, як "робота в округах", більше двох десятків "слуг" УКРАЇНСЬКОГО народу їдуть "працювати" не в український округ, а в швейцарський? Мабуть тому, що в Україні вже все добре, а от Швейцарія потребує допомоги висококласних випускників легендарного Трускавця. Лізу Богуцьку вам у поміч...

5. Колишній губернатор Закарпаття на букву "М": я саботував реформи Порошенка у своїй області.
NB🔸 І ти, Брут? Ще раз: людина, що знаходилась на державній службі, не пішла у відставку, не заявила про свою позицію відкрито, а, продовжуючи їсти з державного корита, саботувала виконання своїх прямих обов`язків. Найбільш страшне те, що ці "зайці во хмєлю" не тільки відкрито заявляють про те, що руйнували інститут державного управління, але й пишаються цим. Згоден, кадрова політика була не найбільш сильним місцем Порошенка, але де знайти "нормальних", якщо кожен другий має менталітет такого ось "губернатора"?

6. Україна опустилась на 3 позиції у рейтингу інноваційних економік — Bloomberg.
NB🔸 Володимирсанич не дурний і цього коментувати не буде. По-перше, з цього відосік не запілякаєш; по-друге, з цього відосік не запілякаєш. А те, що долар падає, а ціни продовжують рости - то нове слово трускавецьких вчених у трактуванні економічних теорій Карла Маркса та Мільтона Фрідмана.

7. Зеленський в інтерв`ю ізраїльському виданню: "Я вірю в Бога. Але говорю з ним тільки в ті моменти, які є для мене особистими і важливими, і в місцях, де я відчуваю себе комфортно".
NB🔸 Знаю, що Зе нерівно дихає до Ігоря Валерійовича, але називати його Богом - то вже ващє! Проте, сподіваюсь, що руки ФБР рано чи пізно дотягнуться до цього "бога", і він писатиме свої "заповіді" в американській буцегарні.

8. Офіс Зеленського вимкнув коментарі в Instagram і YouTube.
NB🔸 Демократія всьо?
Коли 95 квартал виливав тони бруду на Україну та Порошенка - то була "свобода слова", а тепер - це посягання на пухнасто-зелений образ "одного з найбільш впливових політиків сучасності"?
Не знаю як кого, а мене це радує: хто б не казав про те, що дурні - найпотужніша організація в світі, і у них всюди свої люди - бачу, як ці люди розумнішають напрочуд швидко. Просто не вголос.)


🔸Шануймося та робимо своє!

Helgi Sharp
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments