gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Президентський "люкс", в якому відпочивав Зеленський, коштував понад 100 000 гривень за добу

Зеленський під час таємної поїздки до Оману жив в одному із найдорожчих готелів країни, у президентському "люксі", який коштує понад 100 000 гривень за добу.

Про це та інше розповіла Даша Щаслива у своєму розслідуванні "Оманські канікули Зеленського".

"Al Bustan Palace - один з найдорожчих готелів в Омані – належить державі і є офіційною елітною резиденцією для візитів. Звичайно, всі в готелі знають про візит Зеленського. Сьомий і восьмий поверхи - це султанський та президентський апартаменти", - розповіла вона.

Счастлива нагадала, що про поїздку до Оману публічно не повідомили.
"Коли всі дізналися, Юлія Мендель написала, що це поїздка Зеленського за власні кошти, але офіційна, і він туди полетів рейсовим літаком. Офіційні поїздки оплачуються державою і на них не летять рейсовими літаками. Про це говорять всі експерти. До того ж, якби Зеленський полетів рейсовим літаком в Оман, то, напевно, його фото з’явилося б одразу в рейсовому літак. Тож, як туди добирався, на якому літаку - до сих пір невідомо", - зазначила вона.


На звернення від "Європейської Солідарності", Міністр закордонних справ досі не надав офіційної відповіді стосовно цієї поїздки. Крім того, під час години запитань до уряду, Пристайко сказав, що, мабуть, краще звернутися до Офісу президента щодо поїздки Зеленського в Оман.
Це означає, що МЗС не брало участі у підготовці цієї поїздки.
Усе це говорить про те, що президент Зеленський їздив у відпустку", - сказала нардеп Климпуш-Цинцадзе.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments